Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Да си поговорим ли за здравословното хранене, или ви е ...
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
helios
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Pirdop/Zlatica

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:13    Заглавие: Да си поговорим ли за здравословното хранене, или ви е ... Отговорете с цитат

...щях да кажа- "през ...а", ама нали има и дами, все пак... Wink
Какво мислите по въпроса?Има ли "животното" почва у нас?... Rolling Eyes
Споделете: диети, режими разни, и изобщо, каквото ви идва на ум...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти май си нямаш друга работа Wink и бай Тошо не можа да живее 100г Wink !

Моята диета е непрекъснато ядене ,както се казва ,рънъта прай борбътъ Twisted Evil
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Диетата е следната-дедо докара до къде деведесетака.
Попушваше,пиеше вино и ракия на кило(щото му се не даваше по повече).
Ядеше мазно,холестероли и въобще квото се сетиш.Свински мръвки,сланини сурови и пържени,пръжки-да се топят така в тиганя-да тече оная ми ти мас,ама да се олива чак.
Цял живот е бил по балкана-еднообразно ядене-дробят едно канче попара за овчарите,после дробят в същото канче още една попара за кучетата.Чат пат мръвка като приколят овца.
В болницата картон нямаше,нито помня някога да е боледувал.
Умря на тая възраст от преяждане-беше преял със бели свински пръжки и жлъчката му не остискала.Иначе сигурно щеше да кара и още.Просто организма към деветдесетака не може да смила вече това количество,което е можал на младини.
За сравнение-комшия все беше по доктори,не пие,не пуши,грижи се за здравето си,правилно хранене,това,онова-накрая нямаше и 30годишен-левкемия,2-3 години мъчение по болници и накрая у гробищата.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тъй ,тъй Божиле и аз това му хортувам на нашето ''слънчице'' ама той като се е заял да отказва цигарите , сега и ранъта ще откаже Twisted Evil .Алооо най хубавото в живота е да се нараниш като попско чедо на задушница Twisted Evil !
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Така или иначе всичко е химия вече.Колкото и да се варди човек-не знаем кво ядем-ирландско говеждо от на кравата прабаба и ли,генно-модифицирани храни ли,диоксин ли,луда крава ли,палмово масло ли...
Нито пък кво дишаме.
Сигурно и Менделеев да се пръкне и той няма да може да им напише формулите на половината химикали дето тровят въздуха,водата и храната и само ще мига на парцали...
Така че е хубаво човек да си апва и пийва квото му се ослажда най-много и да си живее живота и тва е...
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
helios
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 21:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Вероятно ще има и други мнения по въпроса, но...
Моята баба почина на 91 години.Ей, така, умря в съня си, не се е мъчила/знам го, защото, последно беше в дома на родителите ми...майка на баща ми е/.Живееше на село, работеше от тъмно , до тъмно, и рядко съм виждал по- щастлив човек от нея.Така и не разбрах, как го "постига".Не е била имотна, освен 4- те декара обработваема площ, които са и се полагали/с дядо ми, съвместно/, след "кооперизацията", и селската къщичка, в която живееше, и която къщичка, ми навява много приятни спомени...
Сутрин нарамваше едно нещо, казваха му "цидилка"- нещо като раница, но се слага на гърба, по по- различен начин...Та, там слагаше малко храна и вода и цял ден се бъхтеше по тия там ниви и ливади...
...Както и да е...

А, иначе, за здравословното хранене, си имам мои виждания, и не вярвам, че на "автопилот", нещата са същите, както, ако не вложиш малко воля за "повече здраве"...
Е, нали темата продължава...Ще стане дума. Wink
Върнете се в началото
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 21:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Гледах едно предаване с Лидия Ковачева ,много работи я питаха за лечебния глад и здравословното хранене .Само ще ти цитирам един от въпросите :
А настивате ли ?
Отговор:
Ако излеза на терасата ......... Wink
Та приятелю ,колкото е писано и ти е отредено да си на този свят ,това е истината Wink и нервите ,ако са ти здрави ,само лук, сланина и хляб цял живот да ядеш ,пак 90стака ти е вързан !
Върнете се в началото
helios
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 22:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Не страдам от мания за "90"- ака! Wink
Нали си говорим.А, за Л. Ковачева/лека и пръст!/, не се бъркай с разните там въпроси, дето ...Тази жена, прояви изключителна воля/да оживее/, в годините, когато класическата медицина я беше отписала/тогава е била на около 40/.Системата и за лечебен глад/чаено- плодова диета/, наистина струва...Иначе, не би доживяла до 86/ако не греша/...Пол Брег, е подобно доказателство за споменатите неща...Димитър Станев- също...Ама, нали си лафим, де!...
Върнете се в началото
tito_trifonov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София, Благоевград

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на мнение че човек трябва да пие алкохол и да яде каквото му се прииска на душата. Така човек е щаслив и няма как да се разболее. Карам на следния принцип: Ако 100 грама пиачка ми съкращават живота с 1 час, то като я изпия и се ухиля, усмивката ми удължава живота с 2 часа. Така е и с яденето: яж за да си здрав. Друг е въпроса че трябва да се спортува, ако трябва малко тичане и лицеви опори дори поне 2-3 пъти седмично и яденето няма да се задържа по задника и корема, и ще си здрав! Ядене, пиене и спорт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2009 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

tito_trifonov написа:
Ядене, пиене и спорт.

Пропусна най-важната част.
Винаги съм казвал че всички болести идват от нередовно ядене,пиене или ебане Exclamation Idea
Потърси "Да си поговорим ли за здравословното хранене, или ви е ..." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Да си поговорим ли за здравословното хранене, или ви е ..." в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 1 от 4

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети