Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
има ли разлика в интерфейсите на новите SIEMENS-и
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 0:08    Заглавие: има ли разлика в интерфейсите на новите SIEMENS-и Отговорете с цитат

защо с кабел за SIEMENS от серията 55 не мога да свържа телефон от серията 65? пробвал съм с рязлични програми за SIEMENS, но нито една не се свързва с телефоните Х65 макар и да ги потдържа.
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 0:22    Заглавие: Отговорете с цитат

немога да ти отговоря конкретно обае ако ползваш ком Embarassed пробвай да го преинсталираш при мен винаги така се бъгва Twisted Evil
когато пусна компа зада ползвам кабела трябва да дам унинстал ком1
и пак инстал Crying or Very sad
карай важното е че върви
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joniks-serviz
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: България-Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 2:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Кабела за 55 серия става и за 65 .С коя програма работиш!
РЕМОНТ НА ТЕЛЕВИЗОРИ,LCD,PLASMA,АУДИО И ВИДЕО,ЛАПТОПИ- ТОТАЛЕН РЕМОНТ,ИГРАЛНИ КОНЗОЛИ- X-BOX,PS3, BGA-REBALLING,КОМПЮТРИ И ПЕРИФЕРИЯ,LCD МОНИТОРИ,GSM,ДИГИТАЛНИ ФОТОАПАРАТИ,ВИДЕОКАМЕРИ,МИКРОВЪЛНОВИ ПЕЧКИ, КЛИМАТИЦИ, ЗАРЕЖДАНЕ НА АВТОКЛИМАТИЦИ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 7:40    Заглавие: Отговорете с цитат

kd 503 написа:
немога да ти отговоря конкретно обае ако ползваш ком Embarassed пробвай да го преинсталираш при мен винаги така се бъгва Twisted Evil
когато пусна компа зада ползвам кабела трябва да дам унинстал ком1
и пак инстал Crying or Very sad
карай важното е че върви

позвам конвертор USB към COM порт. чипа му е PL2303. купил съм си го като оригинален USB кабел за SIEMENS. в зависимост от USB-то се свързва като COM3, COM4.... и т.н. и само променям порта в програмата и работи. моя телефон е М55 и нямам никакви проблеми. преди ползвах Siemens Data Suite и работеше на х55, но не и с х65. сега съм с Mobile Phone Manager и пак с х55 работи а с х65 не. пробвах и със всякакви други програми оригинални или хакерски и работи само с х55. дори с програма за х35 и по стари работи с 55 Very Happy
в случая става въпрас по конкретно за телефон С65. търсих в менюто му някаква настройка за отваряне на интерфейса но не открих. разреших му IrDA порта но не помогна много Wink . направо съм в неудомение!!! какво пропускам? не вярвам SIEMENS да са направили така че да не можеш да си свържеш телефона Smile
пропуснах да спомена че съм с два windows-а - 98 и ХР. и на двата работи само с 55
kd 503
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2005 23:21    Заглавие: Отговорете с цитат

доколкото знам за ц 65 здължително тябва фон мениджър ама защо не баца Rolling Eyes чувал съм че хп. е с кофти подръжка на ком портовете защо не потърсиш последните сървис паци или пък да пробваш под 98
Върнете се в началото
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Фев 25, 2005 7:37    Заглавие: Отговорете с цитат

пробвал съм и с двата win. SP няма да си сложа защото е боза. може да ако оправи нещо но със сигурност скапва много други неща
Мартософт
Гост

МнениеПуснато на: Сря Апр 13, 2005 15:25    Заглавие: NE STAVA!!!!! Отговорете с цитат

ЧУЙТЕ МЕ СЕГА.... ПРОСТО ДОСТАТЪЧНО ЯСНО НАВСЯКЪДЕ СА ГО ОБЕСНИЛИ ЧЕ КАБЕЛ ЗА СИМЕНС 55 МОЖЕ САМО ДО 62 серия
ЗА 65 серия НЕ МОЖЕ
ПРОСТО И ЯСНО НЕ СТАВА... ТРЯБВ ВИ КЕБЕЛ ПРОСТО ЗА 65 СЕРИЯ или 75
http://allsiemens.com/cabel.php
Върнете се в началото
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Апр 14, 2005 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Мартософт, а нямя ли да обясниш каква е разликата между двата кабела, все пак въпроса ми беше точно това?
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2005 15:03    Заглавие: Отговорете с цитат

С кабела, който имах от С55, после SL55, сега си правя всичко без проблем на S65, така че трябва проблема да се търси другаде.
Svetoslav40
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Берлин/Германия

МнениеПуснато на: Чет Май 12, 2005 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е в софтварето не сименса, самия интерфеис си е същия, ония са решили, че новите модели не тряя да бачкат със старите кабели(все пак тряя ти вземат кинтите за нов), слагаш 2 резистора по 10к на 5-и и 7-ми крак към мсаса и си готов....или сменяш софтуера....ама това вече е коментирано тука.
Върнете се в началото
Потърси "има ли разлика в интерфейсите на новите SIEMENS-и" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "има ли разлика в интерфейсите на новите SIEMENS-и" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети