Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
bobina za mikrodwigatel na programator na peralnq zerowatt

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
babykiller
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: pirdop

МнениеПуснато на: Съб Яну 24, 2009 13:52    Заглавие: bobina za mikrodwigatel na programator na peralnq zerowatt Отговорете с цитат

спешно . търся да закупя бобина за микродвигател на програматор.пералнята е модел зероват ladytropic 420 .0884185640
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Яну 24, 2009 14:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Заглавие на "шльокавица", пост като телеграма Confused
Бъди така добър да си редактираш поста, моля!
И след като търсиш да купиш защо си пуснал темата в "Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search" Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
babykiller
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 12:32    Заглавие: Отговорете с цитат

ми сигурно не съм писала никога в този форум пък и видях че има и други такива теми Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad и съм момиче
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пет Яну 30, 2009 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Това че имало и други такива теми не е оправдание.Ползвай бутона ЕDIT и си коригирай поста и заглавието Exclamation
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
babykiller
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2009 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

пффффффф ми ти па ше ми каеш!!!много ме боли за вашия тъп форум ..аре коригирвайте си го там и се оправяйте !! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Съб Яну 31, 2009 14:36    Заглавие: Отговорете с цитат

И след последната ти изцепка участието ти в този
babykiller написа:
тъп форум
приключва Exclamation Twisted Evil
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "bobina za mikrodwigatel na programator na peralnq zerowatt" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "bobina za mikrodwigatel na programator na peralnq zerowatt" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Модераторско кошче Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети