Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Blaupunkt MAN 2446TIM code please

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Blaupunkt MAN 2446TIM
Гост

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 10:01    Заглавие: Blaupunkt MAN 2446TIM code please Отговорете с цитат

Blaupunkt MAN 2446TIM code please
7 607 005 027 5
BP5027Y1222105
Върнете се в началото
Boyan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

0812 става ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bai_tishan
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2005 21:42    Заглавие: Отговорете с цитат

опитай с 9418 или 1418
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
tsuko
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 2:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Бояне и Тишане недейте така бе хора много се раздавате откъде на къде на тоя "незнаен войн" ще му смятате кода

Погледнете тук:

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=4813&distinctid=4743

и тук:

http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=4826&distinctid=8040
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 5:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Спокойно, човека е в Полша. Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
smd
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 6:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Поздрави,Филипов. Very Happy А кои шпионира Very Happy Wink
Boiko
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София-Люлин 8 зад Билла 0888 491 426

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 8:29    Заглавие: Отговорете с цитат

smd написа:
Поздрави,Филипов. Very Happy А кои шпионира Very Happy Wink

Модераторите могат да виждат IP-то на всеки и после "трасеруут" или подобна и нещата стават ясни. Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tsuko
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 22:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Филипов написа:
Спокойно, човека е в Полша. Wink

Нямам нищо против Поляците аз лично съм член на не един Полски форум за електроника.Но там постове с подобно съдържание"сметнете ми кода" са абсолютно забранени и за мен това си е абсолютно правилно.Там хората разискват сериозни проблеми и теми.

А теми като тази тук извинете предварително за израза "засират" форума.Аман от мързеливи хора на които нищо няма да им стане ако се поровят малко из нета да си намерят програмите да се научат как се работи с тях толкова ли е сложно?

И ето тук идва моят въпрос ами те какво ще направят за да заслужат парите си??? Явно нищо докато има хора да им помагат темата е дълга но аз спирам виждам че просто няма смисъл да си хабя думите повече.

Доколкото виждам единствено Бойко,Добри и аз сме сами сред вълци и може би единствените хора в този форум на които им пука за този бизнес и мислят и за утре а не само за днес ...........
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2005 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

tsuko, малко бъркаш понятията (според мен).
В полските форуми (сериозните) и не само там, не че не са позволени подобни въпроси, а просто има рейтинг на участниците и за да получиш нещо или трябва да си дал (и да са те оценили за това, че е смисленно и от полза) или да си платиш (и по този начин да се научиш да цениш чуждия труд).
Това което все повече се опитва да се прокрадва и се правят опити да се налага в този форум, много ми прилича на въжделенията в един паралелен на този (NBS), мога и линк да дам ако е нужно. Резултата е че всички (почти) участници там са и тук, а регистрираните учасници там са в пъти по - малко (10-тина) от тук и самия форум просто "не е жив". За да се стигне до подобни "рестрикции" и ограничения към евентуалните участници трябва форума да е смислен, това все още не е така и тук. Подобни дебати съм водил и в другия въпросен форум и не бих искал този да го постигне същата съдба (има участници тук които знаят за какво пиша).
Има едно нещо с което съм напълно съгласен с теб, че е пълно с хора които
Цитат:
извинете предварително за израза "засират" форума
, но решението засега едва ли е в ограничаване на достъпа до информация (особенно при наличието на това средство на комуникация.
Много малко са хората тук които споделят нещо което сами са го измислили (научили - да, но това е плод на интуиция и удачно търсене на информация).

Не бих искал това мое мнение да поражда дискусии и лични нападки (каквито опити има).

Още повече, че темата придоби вид за един по-друг раздел.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Потърси "Blaupunkt MAN 2446TIM code please" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Blaupunkt MAN 2446TIM code please" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети