Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Усилвател БАРК /Корвет/ 50У-О68С - проблем с ляв канал

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rewind
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Яну 18, 2009 21:31    Заглавие: Усилвател БАРК /Корвет/ 50У-О68С - проблем с ляв канал Отговорете с цитат

Здравейте, регистрирах се в този форум именно заради този проблем. Притежавам този усилвател от доста години, като човека от който го взех навремето не го беше ползвал доста дългo време. Веднъж вече е носен за ремонт за да му бъде отстранен проблем с прекъсване докато е намален. Човека, който го отремонтира тогава, мой бивш колега ми каза, че има студени спойки и след като го пипна известно време нямаше прекъсвания. Тъй като използвах само десният му канал за нискочестотен високоговорител за известно време не бях обърнал внимание на факта, че има разминаване м/у левия и десния канал в силата, което усетих преди ден след като го пуснах с две Radiotehnika тонколони. Възнамерявах да купя по-хубав жак за кабела с който е вързан в компютъра и да го презапоя, тъй като той ми се струва една от вероятните причини - кабелите не са запоени и е възможно да има проблем там. Но понеже започна отново да прекъсва при намалено състояние и тъй като съм абсолютен лаик в електрониката бих искал евентуално да ми препоръчате човек към когото мога да се обърна.

Благодаря за помощта предварително.

Танев.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Нед Яну 18, 2009 22:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Пиши от кой град си,като търсиш майстор.
Може да разгледаш и темата,която е стикната в раздел "Общи приказки" за търсещите сервиз.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rewind
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Яну 21, 2009 7:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се, от София.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Усилвател БАРК /Корвет/ 50У-О68С - проблем с ляв канал" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Усилвател БАРК /Корвет/ 50У-О68С - проблем с ляв канал" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети