Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся сервизно ръководство за усилвател Hitachi HA-2500

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ДедоБоре
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 27, 2008 17:05    Заглавие: Търся сервизно ръководство за усилвател Hitachi HA-2500 Отговорете с цитат

търся сервизно ръководство за аудио-усливател на мощност произведен от фирмата HITACHI

модел HA-2500. за шаси нямам информация.

схема или дори информация за оригиналните крайни транзистори би била от полза също.

едит: прочетох 3 пъти правилата.
оправих си профила.
коригирах една синтактична грешка, че може и заради нея да утида пак в коша.
смених името на произовителя на латиница. от опит знам, че търсачката на phpBB е доста ограничена, но пък има гугъл.
добавих, че не знам нищо за шасито

сега какво трябва да направя? да пускам ли трети път нова тема или ще бъде преместена където трябва?

Последната промяна е направена от ДедоБоре на Пон Окт 27, 2008 18:26; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пон Окт 27, 2008 17:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Запознай се с правилата на форума.
Как се изписват имена на марки.
Коригирай си с бутона EDIT поста.
Оправи си и мейла от профила.
Веднъж вече една твоя тема за тоя усилвател "хвана пепел" и пак не четеш правилата. Very Happy

P.S.След направените корекции темата я връщам обратно.
Exclamation Exclamation И понеже долавям някакъв укор в думите ти-
ДедоБоре написа:
коригирах една синтактична грешка, че може и заради нея да утида пак в коша.

Първо се пише отида.
Второ-не мисля че някой ти е правил някаква забележка за грамотно писане.
И трето-да,във форума се стремим да пишем поне що-годе грамотно.
Ако това на теб не ти изнася-мисля че има достатъчно много форуми във интернет пространството в които се толерира неграмотно писане,писане на "шльокавица","олигофреница",латиница","чатица" и прочие.
Този форум не е от тях Exclamation
Arrow И друго
ДедоБоре написа:
сега какво трябва да направя? да пускам ли трети път нова тема или ще бъде преместена където трябва?

Не знам кой и защо е решил че тука модераторите държим някакви дежурства ли,наряди ли,дневалства ли,как да ги нарека...работим във форума ли и вечно трябва да има някой модератор на линия във форума 24/7 ,който сакъън след като потребителя е благоволил да си откоригира темата и "дневалния"-модератор трябва по възможност на секундата да му я върне обратно.
Ами няма такова нещо.
Мисля че няколко седмици те чаках да благоволиш да прочетеш правилата-така че и ти може спокойно малко да почакаш.
Спокойно мога и утре сутрин да ти я преместя-не виждам какъв е проблема.
Освен това-като си много "спешен" мисля че можеше след като първата ти тема беше заключена да благоволиш още тогава да прочетеш правилата и въобще да не се беше опирало и новата да влиза в "кошчето".
Надявам се да си ме разбрал правилно!
Ще помоля темата да продължи по същество Exclamation
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ДедоБоре
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 04, 2008 13:00    Заглавие: Отговорете с цитат

прав си по всички параграфи, малко през пръсти подходих към питането.
Bojilov написа:
Ще помоля темата да продължи по същество Exclamation

и аз
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Търся сервизно ръководство за усилвател Hitachi HA-2500" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся сервизно ръководство за усилвател Hitachi HA-2500" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети