Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Сервиз "Т.Петров" Ст.Загора - в черния списък!

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ARTU
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Сеп 09, 2008 18:03    Заглавие: Сервиз "Т.Петров" Ст.Загора - в черния списък! Отговорете с цитат

Преди няколко месеца изпратих запитване в сайта им на обявения мейл дали ще могат в "сервиза" си да ми сменят оптиката на CD плейъра Denon DCD-910. Отговориха ми, че имат необходимата оптика - KSS-150 (http://www.tpetrov.com/search.php?prod=KSS150A%20SONY - я, още я има!) и че услугата ще ми струва 40 лева с включена цената на резервната част. В понеделник (08.09.2008 год.) нарамих CD плейъра и се качих в магазина в Телевизионен сервиз около 10.00 часа. Там попитах къде мога да оставя техниката за ремонт и една служителка ми обясни, че въпросния сервиз не е в сградата, а се намира на "Поп Минчо Кънчев" над "Столетов". Както и да е (плейърът е 12 кг!) стигнах до сервиза и обясних, че е за смяна на оптика KSS-150, която имат налична и т.н. защото прескача на някои дискове. Приеха го за ремонт и ми дадоха бележка, взеха ми телефона да се обадят. И сега - върхът на сладоледа - днес (09.09.) в 17 часа ме информираха, че трябва да си взема плейъра, тъй като нямало такава оптика!!!!!! Веднага проверих в сайта - има налична (пише Цена: 28.50 лв. Налични бройки: Да). Отидох на място в сервиза, където ми го връчиха най-тържествено. Попитах девойката зад масата защо не е сменена оптиката и един от техниците ми обясни, че "нямали такава оптика". Обясних им, че в магазина има и е на цена 28,50 лв. На което същият ми отговори да отида да си я купя от магазина и той ще ми е монтира срещу ПЕТ лева! Но няма да ми даде гаранция. Помолих го тогава той да отиде да я купи от магазина и да ми я монтира с гаранция. Обясни ми, че не можел да ми даде гаранция. Не разбрах за какво - че не може да смени една оптика, или че не дава гаранция за стоката. И най-интересното - те били сервиз, който нямал нищо общо с магазина!

Съжалявам за отклонението, но Ви моля да ми кажете къде мога да намеря свестен сервиз в Стара Загора, където да сменят въпросната оптика, като съответно дадат гаранция за ремонта и си свършат това, за което в края на краищата плащам. Честно казано "възмутен" е слаба дума да опиша чувствата си в момента по отношение на прехваления "велик" сервиз "Тодор Петров"!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Сеп 09, 2008 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Е и какво -колегите са те предпазили от менте части ,пък ти им се сърдиш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ARTU
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Сеп 09, 2008 18:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Изобщо не ми прозвуча като някакъв вид предпазване. Нито ме насочиха откъде да си купя "не-менте", нищо... Просто ми върнаха плейъра и ме отпратиха!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Вто Сеп 09, 2008 18:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Нито ме насочиха откъде да си купя "не-менте", нищо..

Ами ако не знаят откъде да си намериш такава оптика,която да не е менте?Или може би са длъжни непременно да знаят?
Виж сега-подобни теми,в които се оплюва даден конкретен сервиз хич не са ми по-вкуса...
Arrow Първо не виждам смисъла от тях-
И преди да си рипнал че със патетичното си слово с което бърже ги прати улево в "черния списък" и с това "предпазваш" техни "бъдъщи клиенти"...ами хубаво-ама тука огромната част от потребителите са техници и едва ли някога са си носили нещо на ремонт в ТВ-сервиз...
Така че благодарим за "предпазването",ама нема нужда.
Arrow Второ-не виждам и етика във всичко това.Когато се оплюва даден сервиз за дадена конкретна случка е хубаво да има тук във форума и представител на конкретния сервиз-за да може да се види случката и от неговата гледна точка.Да може да се защити човека,най-малкото.
Темата я затварям.
По втория ти въпрос-погледни ситкнатата тема "За търсещите сервиз" в "Общи".

Добавено на 12-09-2008г
ARTU написа:
Тодор Петров се извини за поведението на техниците си, свърза ме със свестни техници, занимаващи се с Hi-Fi, съдейства ми за доставка на няколко оптики за проби и в крайна сметка работат беше свършена, макар и не в неговия сервиз.
Обяснението - никога не са сменяли оптика на висококачествени плейъри и не са били сигурни в крайния резултат.

Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "Сервиз "Т.Петров" Ст.Загора - в черния списък!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Сервиз "Т.Петров" Ст.Загора - в черния списък!" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети