Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Бихте ли ми препоръчали кредитна карта за пазаруване онлайн

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Paunchev
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Сеп 05, 2008 10:14    Заглавие: Бихте ли ми препоръчали кредитна карта за пазаруване онлайн Отговорете с цитат

Бихте ли ми препоръчали кредитна карта за пазаруване онлайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Shoppov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Сеп 05, 2008 16:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз си изкарах от Първа инвестиционна банка, беше на промоция, даже май още е в сила. Първата година ми е без годишна такса, минималната погасителна вноска е само 3% от изразходваната сума, а първите 3 месеца имам 0% лихва при плащане на стоки и теглене от банкомат. Доста добре ми дойде тази промоция, а и съм нямал проблеми досега с пазаруването в нета.
Между другото получих и картичка с - от тази седмица - най-скъпия футболист на острова Cool
Върнете се в началото
joda
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Сеп 06, 2008 2:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ПИБ имат изгодни условия в момента, но то е заради скорошните им проблеми. В момента в който съберат достатъчно клиенти пак ще надуят цените.

Ако те притеснява сигурността при плащане в българското интернет пространство мисля че е все тая. ePay имат по-сигурна система от западните еквиваленти. По-неудобна но по-сигурна. При плащане в интернет никога не се съгласявай да ползваш сертификат за който браузъра ти казва че нещо не му е наред! Не ги слушай като се опитват да те приспиват в банката или съответния онлайн сървиз.

При кредитната карта мисля че не можеше да се сложи лимит за теглене от автомат, което я прави по-опасна. Питай.

За онлайн плащания през ПИБ ще трябва да си купиш електронен подпис.

В ДСК са пълна скръб. Мой личен опит за други не знам.
enermax
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Сеп 06, 2008 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е вярно за ПИБ! Изгодните им условия са от преди слуха за фалита. Имам карта при тях от над 1 година и условията бяха същите.

Вземайте револвираща карта с чип MasterCard или Visa.
Върнете се в началото
Doichinov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2008 12:51    Заглавие: Отговорете с цитат

joda написа:
....

За какви онлайн плащания говориш??? Плащаш си с картата и толкоз - електрония подпис е само, ако си ползваш интернет клона им и пак е в твoя полза, за да не те думнат!
Аз Пибската си Виза редовно я ползвам в интернет за големи суми и проблем не съм имал!(

Exclamation Arrow Коригирал съм ти поста Exclamation Запознай се с правилата на форума-там пише с кой бутон се отговаря Exclamation Idea
Върнете се в началото
Masterat
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2008 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

И моята е горе-долу оттогава. Честно да си призная, съм доста доволен от офертата, въпреки че тогава картите не бяха в промоция. Добър лихвен процент, отстъпки и възможност за максимално разсрочено плащане. При това имат на много места свои ПОС-терминали, така че не плащам и такса на повечето места.
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2008 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде стига толкоз:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2008 14:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявам се че пиша в затворена тема,ама това си е баш типичен пример за "раздвоение на личността"-даже по-скоро "разчетворение"-сам си пита,сам си отговаря,сам си дискутира по темата.
Напоследък си мисля (съвсем сериозно,не на майтап),че няма да е лошо да сложим и един психиатър за модератор.
Оставям му само първия ник-Paunchev-останалите 3 ника ги пращам в небитието.
Като пробва да си регистрира още един ник ще му резна и IPто Evil or Very Mad
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "Бихте ли ми препоръчали кредитна карта за пазаруване онлайн" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Бихте ли ми препоръчали кредитна карта за пазаруване онлайн" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети