Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Mpeg2 за DVD и SAT

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Комбинатор
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 22:23    Заглавие: Mpeg2 за DVD и SAT Отговорете с цитат

Искам и аз да попитам за това чудо, с риск да ме наритате.
Виждам че има техници който са доста навътре.
Интересувам се от начина на декодиране на (interfarme,predicted, bidirectional ) кадрите, как да разпознавам същите в GOP групата.
Интересува ме начина по който DTS и PTS времената и PCR, се използват за декодирането на кадрите.Живо ме интересува как от
Stream-а да извлеча PID -а , за да се опитам да ползвам PAT,PMT и
най вече CAT на EMM. Примерно знам че PID-а на CAM e 0h0001.
По принцип съм си приготвил една RTOS na ST20.

Последната промяна е направена от Комбинатор на Сря Юли 16, 2008 11:16; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 23:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Веднъж разглеждах каталожно инфо на един чип - декодер в DVD Neo. Беше около 180 страници, имаше таблици, алгоритми, сигнални диаграми и какво ли още не показано за тоя чип - кое как работи, даже и обяснения за фирмуера му Shocked Направо се шашнах как са дали такава информация, която по принцип е за фабриките, на обикновения потребител.
Потърси "Mpeg2 за DVD и SAT" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Mpeg2 за DVD и SAT" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети