Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем пералня NEO - на 2години

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jujiano
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 11:16    Заглавие: Проблем пералня NEO - на 2години Отговорете с цитат

Проблема е следния: на всички основни програми в процеса на програмата, преди центрофугата остава малко вода в барабана и след центрофугата долното пране е потопено във водата.Следих последователността на действията и ми направи впечетление, че не източва преди центрофугата вода. След като пусна програма само за центрофуга , тогава всичко е наред (първо източва а след това центрофугира). Може ли програматора да не програмиран правилно, това го прави от закупуването на пералнята, така се принуждавам винаги да пускам допълнително програмата за центрофуга. Обърнах се към сервиза ама нещата стават бавно..много бавно, не е за разправяне...(пиша от Русе). Дайте мнения откъде може да е проблема. Само да вметна маркуча за мръсната вода не е удължаван и е на височина 80см.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kableman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 11:41    Заглавие: пералня Нео... Отговорете с цитат

Питаи тук http://www.tehcomservis.com/forum/index.php
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 19:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочетете внимателно инструкцията за ползване. Много от програмите оставят нарочно дрехите във водата. Аз не съм прал, но направих консултация с жената. Иначе, грешки в програмата на NEO се изчиствт със задържане на бутон PLAY 10-15s. Което също трябва да го пише в инструкцията.
Аз лично се сещам, че ако е зададено вълна, не трябва да изпомпва водата.
jujiano
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 8:05    Заглавие: Отговорете с цитат

До mitachi: няма логика след края на цялостния цикъл да остава вода (около 2см в барабана), имал съм и други автоматични перални но преди да центрофугира източва водата от плакненето и тогава завърта яко, а сега центрофугира с водата. Нали като си свърши програмата трябва да си извадя дрехите горе долу сухи, а така които са отдолу на барабана са мокри.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NORDIK
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Костенец

МнениеПуснато на: Сря Юли 16, 2008 8:50    Заглавие: Отговорете с цитат

По всяка вероятност/90%/ така нареченото наличие на външно тяло в помпата.От сервиза са го предупредили,че в този случай гаранцията не се признава,запазва се но конкретният ремонт се заплаща.При мъх РОЯЛ-ци ми признаваха гаранцията Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Проблем пералня NEO - на 2години" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем пералня NEO - на 2години" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети