Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
MATSUI TVR162WS -иска код от 4 символа?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2008 22:22    Заглавие: MATSUI TVR162WS -иска код от 4 символа? Отговорете с цитат

Колеги,дойде ми един английски тв.MATSUI TVR162W,комби от Тв. и видео,но иска пин код от 4 символа.Процесора му е OEC6044C C GEMSTAR TMP87CS39N3503 9736H.Паметта е 24С04.Ако някой се е ровил в подобно нещо,моля за помощ и евентуално какво е дистанционното му,че от др.постове виждам няколко модела от различни фирми.Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Юли 13, 2008 22:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Дали някога ще се научим като питаме нещо да даваме всичката ни известна информация Confused
Ама що да ни е лесно като може да ни е трудно Exclamation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 10:33    Заглавие: MATSUI TVR162WS Отговорете с цитат

Каква повече информация,като това чудо има 5 чарка и една шепа болтчета.Като търсих в Гугъла нещо за тази фирма,пък и в нашите форуми все същото се пише-марка,модел,процесор,а шаси не можах да видя.Като дистанционни в други форуми и за други модели се посочват някакви пултове дето не съм и сънувал.Извинявам се,ако несъм бил изчерпателен,но какво повече трябва от посоченото.
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 11:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай, но това, че ти нещо не си сънувал по никакъв начин не означава, че някой друг може да не го е виждал или да знае на какво съответства.
Ако си попаднал примерно на това или това или това да речем, то би трябвало да съответства на P4016 (FRC6482) да речем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 22:00    Заглавие: MATSUI TVR162WS Отговорете с цитат

Уважаеми колега RC,или само RC,защото някога казваше,че не можем да бъдем колеги-никой на този свят не се ражда ИНЖЕНЕР,всички сме еднакво голи и еднакво УМНИ,а какво гледа и вижда някой,а друг не го вижда е въпрос на възможности,за жалост и твоите ЕВТИНИ дистанционни не видях никъде в Европа,но за теб са гордост и въпрос на бизнес в бедна България,но никога не съм се отнасял към твоите язвителни отговори на множество колеги дръзко и екстравагантно,както правиш ти навсякъде във форумите.От митарствата си по света се нагледах на лукс и мизерия и осъзнах една стара максима,че НИКОЙ НЕ Е ПО ГОЛЯМ ОТ ХЛЯБА.Нагледах се на наглост,високомерие,алчност и презрение,за жалост-тук,докато ТАМ-където културата,знанието и уменията са само средство за правене на пари,а не за дребни заядлици,за което сега ме боли и просто съжалявам,че хора с висок интелект,като теб,го ползват предимно за унижаване на неинформираните,които не седят по цял ден пред компютъра,а други работят за тях,както обикновенно става в не чак толкова прекрасната ВИ държава,а обикновенно кратко,ясно и без високомерие отговарят на незнаещите,защото предполагам,че проф.Ат.Шишков,Ат.Атанасов и мн. др.прекрасни преподаватели в МЕИ не насаждаха омраза,презрение и ненавест към по-малко знаещи,когато провеждаха лекцийте в аулите на техн. университет.Някога бях чел приказката за Икар,намери я и я препрочети няколко пъти,ще ти е от полза,съвсем човешки и приятелски го казвам,аз не умея да мразя и ненавиждам-само помагам,когато знам и мога и то от сърце.Излишно е да философствам повече,когато човек разбира и от малко се съвзема.Извини ме за есето,но понякога не мога да понасям дребнавости.

Idea Arrow Arrow Arrow На този офтопик не му е мястото тук Exclamation (Филипов за неразбралите)
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам кой от другите модератори е радактирал поста ти (добре би било да го е направил в явен вид за да не оставаш отново с грешно впечатление), но който иска има как да го прочете - не е трудно.
А оценките ти ще ги оставя без коментар.
Въпреки, че определено има какво да се каже, но пак няма да го разбереш. Определено ти е трудно и тук (където било гадно и кофти) и там (дето трябваше да е добре и всичко да е ясно).
Кой, кога, къде и до колко седи и дали само седи - изобщо не е твоя работа.
Не е лошо да обърнеш внимание и в какъв ред са нещата които ти предложих.
Върнете се в началото
vladimirstanoev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юли 14, 2008 23:58    Заглавие: Отговорете с цитат

wesko dilow написа:
......Извини ме за есето.
Wesko, добре ли си? Нямаше нужда от това есе. Прочети внимателно, човека иска повече информация за да ти помогне!
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 8:01    Заглавие: MATSUI TVR162WS Отговорете с цитат

Съжалявам за питането и притисненията,явно не се разбрахме,но на друго място много добре и бързо ме разбраха и отговориха светкавично и точно без намеци.Закривам темата.
Върнете се в началото
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 8:17    Заглавие: Re: MATSUI TVR162WS Отговорете с цитат

wesko dilow написа:
...но на друго място ...

Линк? -за да има полза от темата
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Юли 15, 2008 8:23    Заглавие: MATSUI TVR162WS Отговорете с цитат

На личния ми мейл отговориха колеги-българи от Лондон Англия и колегата Илиян от В.Търново.Сега отивам за пулт,след отключване ще пиша,ако това е начина,да не заблудя някого предварително,ако не стане.
Върнете се в началото
Потърси "MATSUI TVR162WS -иска код от 4 символа?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "MATSUI TVR162WS -иска код от 4 символа?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети