Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
При катастрофа загина Димитър Екимов-Дими от група Сленг
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 20:10    Заглавие: При катастрофа загина Димитър Екимов-Дими от група Сленг Отговорете с цитат

Дими, вокалистът на Сленг, е катастрофирал тежко тази сутрин и е починал на място.Катастрофата се е случила днес малко след 11 часа над гара Яна, на излизане от София.Дими е карал син мотоциклет - "Yamaha" и, по непотвърдени данни, се е движел с около 200 км/ч Shocked преди сблъсъка си с мантинелата.Все още се изясняват подробностите около нещастния инцидент.
Дими бе на 38 години.
Димитър Екимов беше създател и вокалист на една от най-добрите ни банди „Сленг”. С музика Дими се занимава още от 14-годишен. През 1992 година събира първата си група. „Сленг” се появява 5 години по-късно. Едни от най-популярните песни на групата са „Синьо”, „Мой свят”, „Любовта няма край”. По професия Дими беше гинеколог и когато не се занимаваше с музика, работеше точно като такъв.
Преди няколко години „Сленг” решиха да се разделят, но въпреки това Дими твърдеше, че никога няма да изостави музиката. Последното му парче е само от преди месец. Той написа песента „Звезда”, посветена на всички участници в музикални риалита. Моторите бяха слабост на музиканта-гинеколог.
Той е женен за бившата телевизионна водеща Ива. Двамата имат 6-годишна дъщеричка Дара.
Поредната жертва на войната дето се води по българските пътища.Дай ни на нашата нация бързи коли и мотори и сами ще си се самоизтребим до крак.Без да е нужно някой отвън да ни провежда геноцид или да ни обявява войни...Като гледам натам са тръгнали нещата.
Лека му пръст! Crying or Very sad
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Колев
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 20:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека почива в мир!!!
Тази случка, а и много други ме подсеща да отправя призив към народа:
Шофирането не е игра!!! Карайте бавно, разумно и в трезво състояние. Съобразявайте се с пътните знаци, маркировката и ситуацията в която се намирате всеки един момент, ползвайте предпазните колани. Правете всичко това ако не заради вас то заради другите участници в движението. Много често от вироглавие и самоувереност загиват невинни и внимателни хора.
Смятам че всеки един разумен индивид би ме подкрепил!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
hunter_88
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Балчик

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 21:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Лека му пръст. Нека почива в мир
Върнете се в началото
elenizori
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 22:54    Заглавие: катастрофа Отговорете с цитат

Нека почива в мир!!

Пътувам всеки ден от Варна до Бяла,няма ден през който да няма поне една катастрофа Sad .
Върнете се в началото
vladi46
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 2:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, безумието да се движиш с 200, че и отгоре! Вс. ден това е масово явление! Затова аз предпочитам да пътувам нощем. Няма такива изстъпления, а през деня дори и да караме прилично, често сме на ръба на катастрофата! Веднъж казах пред моя позната, че интелектът на някои хора е подходящ най-вече за управление на "Заз" и "Трабант". А тя ми възрази:"Не, за велосипед!"
А един холандец ми каза, че не е виждал другаде толкова невнимателни, глупави и безотговорни хора да управляват автомобили!
От 25г. карам кола, но от последните няколко направо съм отчаян! Вече карането ми е неприятно!
cvb
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 7:48    Заглавие: Отговорете с цитат

всеки със съдбата си....за главата си... Exclamation
emoome
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 7:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Пука ми само за невинните жертви по пътищата...
Върнете се в началото
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 9:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Мир на праха му и господ да го прости.
krasiorocknroll
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 14:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Жалко Sad Беше един от малкото певци ,които харесвам Sad
borko 30
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 19:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе така му се пада на келеша!Аз карам хонда сивик и мога да вдигна доста над двеста ама никога няма да го направя ,пък този на някъв си мотор 200 да вдигне!Добре поне че не е причинил смърта на невинни хора тъпанара му загубен!Моята кола също е много хубава и много мощна но такива простотий никога няма да направя!Много пъти са ме минавали тарги на които им вадят душата само да ме минат ,обаче мене не ми дреме,карам си аз спокойно и си слушам дисковете -ако е някой келеш с моята кола ще ги сдухва за секунди и бмв и всякви таквиз ама аз си карам споко и си се кефя на колата и си свиркам-ЖИВ!!! Very Happy
Върнете се в началото
Потърси "При катастрофа загина Димитър Екимов-Дими от група Сленг" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "При катастрофа загина Димитър Екимов-Дими от група Сленг" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети