Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Търся човек да ми направи профилактика на Студио 2 за София

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Нед Юни 29, 2008 18:37    Заглавие: Търся човек да ми направи профилактика на Студио 2 за София Отговорете с цитат

Здравейте!Нов съм във форума ,тъй като имам от скоро Студио 2.За пръв път се доверявам на Респром за едно проектче на вилата.До сега съм доволен не е нищо особено ,но има характерното българско звучене.Търся човек който да ми направи профилактика на усилвателя,тъй като аз нямам никакво време -студент съм и то в сесия.Става въпрос за почистване на всички потанциометри и прекъсвачи,смяна на филтфиращите кондензатори на захранването,както и всички електролитни кондензатори,освен товва има и няколко нагорели съпротивления(мисля си дали не е по-добре да се сменят с по-мощни).И всичко др.което възникне в прозеса на работа.За мен е важно да се свърши съвестно работата така ,че да мога да разчитам на него още дълги години.Важи за София.Благодаря!

Тел:0889-256-958
Skaip:Ianaki777
Върнете се в началото
мармот
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 12:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Гост,въпросната профилактика е неизгодна от финансова гледна точка.Трудно би намерил техник,който да извърши всичко това,което искаш.Ще отнеме прекалено много време за ремонт,което,съобразено с ниската цена на въпросното устройство и голямото количество необходими резервни части,почти обезмисля ремонта.Но все пак във форума може да има колеги от София,желаещи да го ремонтират-ако намериш такъв би било добре.Замисли се и за закупуването на друг усилвател на старо,който няма да има нужда от профилактика,а и качеството на звука би било по-добро.При желание се консултирай за оферта,има колеги,които ще ти помогнат.

Последната промяна е направена от мармот на Пон Юни 30, 2008 13:33; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fonev_tv
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: СОФИЯ ул.Макгахан 11

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз бих го отремонтирал за нормална цена Не мога да разбера на вас почасово ли ви се заплаща или за ремонт Или се правим на велики
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Колега ,не става въпрос за ремонт а :
Цитат:
Става въпрос за почистване на всички потанциометри и прекъсвачи,смяна на филтфиращите кондензатори на захранването,както и всички електролитни кондензатори,освен товва има и няколко нагорели съпротивления(мисля си дали не е по-добре да се сменят с по-мощни).И всичко др.което възникне в прозеса на работа.

и още
:
Цитат:
да се свърши съвестно работата така ,че да мога да разчитам на него още дълги години.

Но ти си знаеш ! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ianaki_ianakiev
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пон Юни 30, 2008 22:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Точно така той усилвателя си работи просто му трябва малко грижа.Ако някой се навие моля да ми пише на лични или да ми звънне.Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ianaki_ianakiev
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет Юли 03, 2008 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Arrow
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Търся човек да ми направи профилактика на Студио 2 за София" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Търся човек да ми направи профилактика на Студио 2 за София" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети