Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
HEX CODES за TV SONY KV-21CT1K или KV-14CT1K

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svetoslavlk
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Апр 12, 2008 9:48    Заглавие: HEX CODES за TV SONY KV-21CT1K или KV-14CT1K Отговорете с цитат

Здравейте трябват ми кодовете на инфрареда на дистанционното на този телевизор не можах да намеря нищо за него само имаше подобна тема в форума( http://forum.eshop.bg/viewtopic.php?t=18880
проверих сайта който е постнат там но не можах да отворя нито един рар.Става дума за ПСП което успях да направя на универсално дистанционно но цодовете за моят телевизор ги няма(HEX CODES).Ще съм много благодарен ако някой помогне.

Моля да бъде изтрита темата намерих това което ми беше нужно.Все пак благодаря ,че можеби някой се опита да помогне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "HEX CODES за TV SONY KV-21CT1K или KV-14CT1K" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "HEX CODES за TV SONY KV-21CT1K или KV-14CT1K" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети