Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
памет към стационарен телефон.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kableman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 9:33    Заглавие: памет към стационарен телефон. Отговорете с цитат

Здравеите! искам да попитам знаещите ,знаете ли, има ли такова устроиство или линк към схема,което свързано кам телефонната линия да помни и показва на дисплеи или седемсегментен идикатор(без зна4ение по какав на4ин)последните да ре4ем 10 избрани номера. Зная 4е това може да стане с обикновен телефон с дисплеи като се влезе в паметта и се видят последните 10 избрани номера но идеята ми е да е нещо малко на плат4ица и да баде скрито някаде по линията. С телефонен даилер не става.Моля споделете ако се сещате за нещо от сорта.

Exclamation Arrow Ето ти една буква "Ч"-ползвай си я със здраве Exclamation Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dtmf
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 18:33    Заглавие: Re: памет към стационарен телефон. Отговорете с цитат

kableman написа:
Здравеите! искам да попитам знаещите ,знаете ли, има ли такова устроиство или линк към схема,което свързано кам телефонната линия да помни и показва на дисплеи или седемсегментен идикатор(без зна4ение по какав на4ин)последните да ре4ем 10 избрани номера. Зная 4е това може да стане с обикновен телефон с дисплеи като се влезе в паметта и се видят последните 10 избрани номера но идеята ми е да е нещо малко на плат4ица и да баде скрито някаде по линията. С телефонен даилер не става.Моля споделете ако се сещате за нещо от сорта.

Exclamation Arrow Ето ти една буква "Ч"-ползвай си я със здраве Exclamation Wink

става с калер ид приставка закачена по линията, тази която имам показва последните 300 входящи и 10 изходящи номера. Купих я за 20 лв
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 10:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля че няма такова у-во. Само телефона от който са набрани номерата може да ги помни. Срещал съм едно време софтуер за факс модем, който следи какво се набира по линията. Преди време ми потрябва и не можах да го намеря.
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 11:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига телефона да е с тонално ,и централата да е цифрова -приставката си действа ,имам такава вързана паралелно на линията и си помни ,както входящите ,така и изходящите повиквания ! Така че TCHAV извинявай но нищо вярно няма в твоето писание !
Върнете се в началото
tchav
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

ELP написа:
Стига телефона да е с тонално ,и централата да е цифрова -приставката си действа ,имам такава вързана паралелно на линията и си помни ,както входящите ,така и изходящите повиквания ! Така че TCHAV извинявай но нищо вярно няма в твоето писание !

За това съм писал "мисля че няма....." Не съм ползвал такава приставка и мислех че е само Caller ID.
Кажи какъв е модела, че имам интерес да си купя една такава.
cvb
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 13:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Modem on Hold application to screen incoming voice calls while online-
http://www.trendnet.com/asp/download_manager/list_subcategory.asp?SUBTYPE_ID=279

Последната промяна е направена от cvb на Нед Мар 09, 2008 13:41; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
dtmf
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 13:27    Заглавие: Отговорете с цитат

cvb написа:
Modem on Hold application to screen incoming voice calls while online-http://www.trendnet.com/asp/download_manager/list_subcategory.asp?SUBTYPE_ID=279

това ще струва майка си и баща си, китайски калер ид за 10-20 лв върши идеална работа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cvb
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

безплатно Е Exclamation Idea Arrow
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Нед Мар 09, 2008 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Колеги ,това нещо иска мрежово захранване ,може би компютър ,не вникнах точно как работи ,но за мен най рационалното си е с приставка -захранва се от линията ,има само батерийки за бекъп става и за секретар/виждаш кой те е търсил/и.т.н.Ще ви напиша модела на моето утре ,че ми е в работата.
Върнете се в началото
Потърси "памет към стационарен телефон." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "памет към стационарен телефон." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети