Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем с принтер SAMSUNG ML-2551N

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
velin_viv
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2008 16:34    Заглавие: Проблем с принтер SAMSUNG ML-2551N Отговорете с цитат

Печата бледо собственият тест и документи от компа. С нова касета резултата е същия. Опитах всякакви настройки, но ефекта е нулев.
Има един елемент който се явява под барабана на касетата (прилича ми на лампа или нещо такова) мерих го на съпротивление но нищо не показа, мерих волтажа на кабелчето към него, при изваден куплунг е 6 V, и резултата е същия, при включен куплунг е 4,5V и резултата пак е същия.
НАДЯВАМ СЕ НА ПОМОЩ АКО НЯКОЙ Е РЕШАВАЛ ТАКЪВ ПРОБЛЕМ.
ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ!!!
С УВАЖЕНИЕ:
Велин
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Сря Мар 05, 2008 21:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е ползван повече или в замърсено помещение, имаш нужда от почистване на оптиката.
Върнете се в началото
velin_viv
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Мар 06, 2008 8:34    Заглавие: Отговорете с цитат

bobykafe написа:
Ако е ползван повече или в замърсено помещение, имаш нужда от почистване на оптиката.

Потърси "Проблем с принтер SAMSUNG ML-2551N" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем с принтер SAMSUNG ML-2551N" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети