Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Купувам механиката на CD от уредба SONY HCD-BX5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Яну 12, 2005 19:55    Заглавие: Купувам механиката на CD от уредба SONY HCD-BX5 Отговорете с цитат

Вчера приех тази уредба за ремонт, но тъй като беше пълна с хлебарки, я разглобих и изнесох пред вратата на сервиза. Там я напръсках с RAID, за да се разбягат хлебарките. През това време минал някакъв дядко и отнесъл цялата механика на диска. Помогнете да намеря такава механика, за да не плащам цялата уредба. Механиката трябва да е с оптиката и с платката за управление на диска.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 1:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе човече защо не ги отваряш тия техники когато ги приемаш,аз имах подобен случай и затова си платих един ТВ на клиента сега вече всичко се отваря пред клиента,а такива с хлебарки и даже да ми е гаранционен не го приемам.Утре ще питам един колега но нищо не ти обшавам ако имаш как да снимаш уредбата и да ми я пратиш е по добре може да му насадим и друго cd Wink
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 9:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам от AIWA NSX-S111 ако ти върши работа твоя е само е за оптика KSS 213
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Пон Яну 17, 2005 15:41    Заглавие: Отговорете с цитат

galov_p написа:
Абе човече защо не ги отваряш тия техники когато ги приемаш,аз имах подобен случай и затова си платих един ТВ на клиента сега вече всичко се отваря пред клиента,а такива с хлебарки и даже да ми е гаранционен не го приемам.Утре ще питам един колега но нищо не ти обшавам ако имаш как да снимаш уредбата и да ми я пратиш е по добре може да му насадим и друго cd Wink

Трудно ще се присади друго CD, защото управлението на CD-то също липсва, а механика с управлението от друга уредба ми се струва, че няма да стане по никакъв начин. Снимах уредбата и ще ти я изпратя на майла.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galov_p
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Яну 18, 2005 0:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Tokio видях синимката но май няма да мога да ти помогна днес гледах при колегите няколко сонита но определено са по стари Sad това е от мен дано някои клега да ти помогне.Аз каквото можах напрвих.УСПЕХ
Потърси "Купувам механиката на CD от уредба SONY HCD-BX5" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Купувам механиката на CD от уредба SONY HCD-BX5" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети