Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
PC - LCD телевизор

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mitcd
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Сря Яну 16, 2008 2:48    Заглавие: PC - LCD телевизор Отговорете с цитат

Искам да попитам някой знае как видео картата на компа(GeForce5500) да тръгне без обратен вход от ТВ.Смисъл като включа телевизора на мястото на монитора през стандартния RGB изход нямам сигнал .Входа на ТВ. работи защото на включен комп като махна монитора и включа телевизора имам картина.Явно Windosa като стартира не може да разбере през двата сигнала SDA и SCL на видео картата че има нещо включено и запушва сигнала.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Колев
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Сря Яну 16, 2008 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми клонирай си картината. Аз съм с 5200 и съм го направил по друг начин - на нормалния изход от видео картата съм вързал монитора си а на цифровия изход (за LCD монитори) съм вързал посредством преходник една плазма. Преходника всъщност прави от цифровия сигнал отново аналогов и можеш да вържеш нормален 15 пинов кабел за монитор. От там вече е ясно. Smile
Върнете се в началото
kotana
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Яну 16, 2008 13:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Това включване/изключване при влключени уреди е много опасно. Рискуваш да изгориш нещо.
В кой вход на телевизора вкарваш сигнала? С какъв кабел?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mitcd
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: BG

МнениеПуснато на: Чет Яну 17, 2008 1:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Кабела е стандартен (R,G,B,H,V,SDA,SCL и много маси)като на всеки монитор.Тва за включването го знам не съм толкова зелен.Знам че може да се получат потенциали спрямо нула(земя).Не ми е тва проблема.Пробвал сам и клониране на картината но за втори монитор ми прадлага S-video изхода а не цифровия изход на който разбирасе съм сложил аналогов преход.Според мене тоя LCD TV LG не иска да се идентифицира за да го разпознае видео картата. Колев компа позна ли ти тая плазма като включен хардуер ?
Върнете се в началото
Потърси "PC - LCD телевизор" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "PC - LCD телевизор" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети