Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търси в цяла България :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Английско-български технически речник

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Azer
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Пловдив/София

МнениеПуснато на: Чет Яну 06, 2005 2:35    Заглавие: Английско-български технически речник Отговорете с цитат

Ако някои знае къде може да се намери такъв речник из нета, нека сподели, аз лично отделих доста време, но не можах да намеря нещо интересно. Уйасно много ми трябва, а мисля че и на всеки окйто се занимава с електроника ще му е полезен Smile
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 07, 2005 11:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Има такова животно: http://rack4.free.evro.net/jmirror/Files/boabab.zip
Azer
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 07, 2005 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси много, готин, само имам един малък проблем.... не ми показва кирилицата .... само скобички, как се кирилизира това чуо ?
Иначе това е което търся, само ако може да ми кажеш как да направя така, че да ми показва кирилицата. Като напиша дума на БГ ми показва английската, но когато напиша дума на английски ми изкарва само скобички.
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 07, 2005 17:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Инсталирай си на уиндоуса кирилски фонтове и си готов. Мисля че бяха в самата директория на боабаб.
Azer
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Яну 07, 2005 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

И това го пробвах, но пак не става ... явно не е писано да го подкарам това, цял ден се занимавам с него :-/ Все пак много мерси и съжалявам за изгубеното ти време :-/
Потърси "Английско-български технически речник" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Английско-български технически речник" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети