Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Накой знае ли как да махна този Троянски кон?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 17:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Преинсталиране е истината.
Върнете се в началото
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Поначало проблема не е коя програма е по-добра и коя по-лоша от антивирусните.И нортъна е добър и НОДа и куп други.Проблема е че най-вероятно и да се опита сега да качи антивирусна ще има проблеми,ще възникнат грешки при инсталирането,абе както се казва "след дъжд качулка".
Иначе в интерес на истината си има програми които са специализирани само в борба с троянците-Anti Trojan Elite,Trojan Hunter,Trojan Remover,Trojan Guarder и т.н.Ползвал съм ги и мисля че няма особено голям смисъл от тях,освен в конкретни единични случаи.А в случая-хептен никакъв.
Абе да прегледа линка,който е дал Филипов-там е писано наистина много.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
emil74
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Яну 07, 2008 18:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитвах с няколко програми, но си остава тук. Иначе аз изтривам .bat файла и след рестарт на компютъра, файлът се генерира отново. Затова ми трябват данните за регистър базата, въпреки че е разбутал доста от системните файлове и няма да стане без преинсталация.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ivankrivodol
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Криводол

МнениеПуснато на: Вто Яну 08, 2008 0:32    Заглавие: Отговорете с цитат

emil74 написа:
Опитвах с няколко програми, но си остава тук. Иначе аз изтривам .bat файла и след рестарт на компютъра, файлът се генерира отново. Затова ми трябват данните за регистър базата, въпреки че е разбутал доста от системните файлове и няма да стане без преинсталация.

Опита ли да триеш при спряно възстановяване на системата - system restore? И освен това да е в safe mode.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 12:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е истината само че го направи в safe mode
Върнете се в началото
penkeler
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 09, 2008 15:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди около 2 месеца имах същия проблем с който не можаха да се справят няколко добри програми за троянци вкл. Spyware doctor.
Спасение намерих от Ad-Aware.
Можеш да изтеглиш free версията от тук.

http://www.lavasoftusa.com/products/ad_aware_free.php

Може да не премахне всичко навведнъж (при мен около 10 дни по късно все намираше остатъци),но накрая всичко се изчисти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Накой знае ли как да махна този Троянски кон?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Накой знае ли как да махна този Троянски кон?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети