Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Сервизно меню за LG RK-14CC40MX и Panasonic TX-21X2T

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
msmfenn
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 22:31    Заглавие: Сервизно меню за LG RK-14CC40MX и Panasonic TX-21X2T Отговорете с цитат

Здравейте!
Много отдавна търсих информация относно това дали въпросният телевизор Panasonic има и ако да - Как се влиза в сервизното меню.
Сега проблем възникна с едно LG. Предполагам, че за LG-то комбинацията не е дълга, щото случайно братовчед ми е влезнал и докато излезне от менюто е премахнал ъзможността DK (на звука предполагам) и сега няма възможност за избиране между BG и DK. Благодаря Ви предварително!
От това което четох във форума подразбирам, че е важна информациятат за шаситата на съответните приемници. За съжаление не я знам, но ако се наложи ще се опитам да я намеря (предполагам, че ще сваляме капаците).
П.П. В този форум съм новак. Простете за неизбежните грешки на новака! Пожелавам Ви успешно сътрудничество във форума. Той е много полезен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Вто Дек 25, 2007 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Здравейте!
Много отдавна търсих информация относно това дали въпросният телевизор Panasonic има и ако да - Как се влиза в сервизното меню.
Сега проблем възникна с едно LG. Предполагам, че за LG-то комбинацията не е дълга, щото случайно братовчед ми е влезнал и докато излезне от менюто е премахнал ъзможността DK (на звука предполагам) и сега няма възможност за избиране между BG и DK. Благодаря Ви предварително!
От това което четох във форума подразбирам, че е важна информациятат за шаситата на съответните приемници. За съжаление не я знам, но ако се наложи ще се опитам да я намеря (предполагам, че ще сваляме капаците).
П.П. В този форум съм новак. Простете за неизбежните грешки на новака! Пожелавам Ви успешно сътрудничество във форума. Той е много полезен.

Не се бъркайте където не ви е работата.
Единия бръкнал и
Цитат:
премахнал възможността DK

Тамън другия като бръкне и той и ще премахне възможността на телевизора да работи извъобще.
Като ви е проблем че няма DK Arrow Занесте го на сервиз Idea
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Филипов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Сря Дек 26, 2007 1:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Сервизното меню е за сервизи, а не за клиенти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Потърси "Сервизно меню за LG RK-14CC40MX и Panasonic TX-21X2T" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Сервизно меню за LG RK-14CC40MX и Panasonic TX-21X2T" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети