Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
ТХО за LG шаси MC-993A

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
toffifee77
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 13:44    Заглавие: ТХО за LG шаси MC-993A Отговорете с цитат

Здравейте колеги... Задълбах здраво с това LG... лепенката за модела е няма на капака, но шасито е MC-993A. Донесаха го за ТХО което е било сменяно вече един път и пак беше се подуло. Всичките схеми които изрових за това шаси са с ТХО 6174Z6238L (HR8164) което е с един фокус, а моето LG е с два фокуса. Телевизорът дойде със смененото и подуто ТХО, което беше HR8811 (не знам дали е работило до сега с него). Купих 6174V6004E, което е аналог на HR8811, но ефекта беше намалено ускоряващо, което се регулира от 50V до 530V, и което ускоряващо се променя с въртенето на двата фокуса. Проверих всички елементи около динамик фокуса, но напрежението което влиза там е само 335V. Помогнете... някой знае ли с какво ТХО е 100% това телевизорче, имал ли е такав проблем.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobrin_67
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: БУРГАС

МнениеПуснато на: Чет Дек 20, 2007 13:58    Заглавие: Отговорете с цитат

се променя с въртенето на двата фокуса

не би трябвало! аз бих се усъмнил в новото тхо
Върнете се в началото
toffifee77
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Пет Дек 21, 2007 11:10    Заглавие: lg mc993a Отговорете с цитат

И аз се съмнявам в новото ТХО, но искам поне да съм сигурен дали е този модел 100%(HR8811). Да стъпя на нещо и тогава да продължа да "ровя". Smile
Върнете се в началото
Потърси "ТХО за LG шаси MC-993A" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "ТХО за LG шаси MC-993A" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети