Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
телефон Panasonic KX_TG 1100

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
lari
Гост

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 19:33    Заглавие: телефон Panasonic KX_TG 1100 Отговорете с цитат

Купих си DECT телефон Panasonic KX-TG 1100, но никъде в нета не намерих каква защита има DECT технологията?!? Например, ако съсед от блока си купи същият телефон дали може слушалката му да се регистрира в моята база (случайно или нарочно) и разговорите му да минават през моя номер?!? Има ли възможност да предотвратя това или няма как да се случи?Не съм много наясно с тази технология. Rolling Eyes
Върнете се в началото
ELP
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 12, 2007 21:57    Заглавие: Отговорете с цитат

При повечето DECT телефони и Панасоник в частност към основата могат да се регистрират повече от 1 -4-до 6 слушалки. Както обаче си забелязал в менюто за регистрация освен слушалката е необходимо да имаш достъп и до базата за да натиснеш продължително бутона за повикване на слушалката ,нещо което съседа ти не може да направи, без да влезе в апартамента ти. Но дори и ако това те съмнява ,че може да стане при регистрацията се изисква въвеждане на кода на базата ,особено ако е сменен и не е 0000 ,както е по подразбиране. Така че смени си кода на базата ,запомни добре новия и ще имаш 100% гаранция ,че никой няма да може да използва твоята основа за свои слушалки и съответно обаждания !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
iovo
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 8:40    Заглавие: Отговорете с цитат

НЕ се притеснявай.Ползвай смело-няма как да стане кражба както ти е написал ELP.Този номер ставаше при старите модели-когато бяха само на 10 канала и без код.
Иначе като модел не си избрал много удачен вариянт-ама за това пък евтин-освен ако не са ти го подарили БТК сега ги раздават на някаква вързация дето ти излиза златен"подарък".АБе ползвай си го със здраве.
Гост

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

iovo написа:
НЕ се притеснявай.Ползвай смело-няма как да стане кражба както ти е написал ELP.Този номер ставаше при старите модели-когато бяха само на 10 канала и без код.
Иначе като модел не си избрал много удачен вариянт-ама за това пък евтин-освен ако не са ти го подарили БТК сега ги раздават на някаква вързация дето ти излиза златен"подарък".АБе ползвай си го със здраве.

Благодаря и на двама ви! А защо не е удачен - на мен ми трябва една слушалка, една база и да има добра връзка? Нещо особено и специално не ми трябва -предпочитам функционалността пред глезотиите. Единственото, което не ми допадна, е, че показва само кой ме е търсил, но не и кога и в колко часа (старият ми показваше и може би съм се разглезил Wink ) Иначе не разбрах защо при рег. трябва да се натисне копчето на базата. Аз го натиснах веднъж и ми изпищя слушалката. Още веднъж ви благодаря Wink
Върнете се в началото
iovo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 16:03    Заглавие: Отговорете с цитат

За да ти показва дата и час трябва да ги свериш първо.Натискаш меню-със стрелката надоло-сетинг база-стрелката надясно-звезда сверяваш часа-ОК.Същото само че два пъти звезда сверяваш дата.Лошото е че това се пази в базата и при спиране на тока Трябва пак да се настройва.
Натискането на бутона встрани еднократно ти е "пеидж"-вика ти слушалката като си я затрил някъде.Ползва се и за регистр на допълнителни слушалки
sevdanco
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 17:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Даже и да е сверен часовника не показва часът на неприето-то повикване.Друг минус е че при повторно набиране даже и номерът да въведен под име в Телефонния указател при редиал излиза само номера без името.Колегата е казал за губенето на часа при отпадане на захранването.Аз го използвам и с друга база и си говоря между двете слушалки като ги регистрирам предварително разбира се Very Happy .
На старият телефон който е GE обикновен не ДЕКТ вкл. в централа в провинцията часът го взема от централата дали не може и този да се направи така да се сверява от Софийска централа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lari
Гост

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ви още веднъж!!! Смених пин-а на базата и мисля, че няма да имам проблеми Wink
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

lari написа:
...Смених пин-а на базата и мисля, че няма да имам проблеми Wink

Сега гледай и да го запомниш, за да не възникнат други проблеми след време Smile .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iovo
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

sevdanco-въпрос на софтуер е.този са го орязали малко
Потърси "телефон Panasonic KX_TG 1100" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "телефон Panasonic KX_TG 1100" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети