Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
проблем с creative audigy 2zs, pcmcia

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
emotriteteka
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: V. Tarnovo

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 0:11    Заглавие: проблем с creative audigy 2zs, pcmcia Отговорете с цитат

Купих си за лаптопа, които е lenovo 3000 n100 0768fsg външа саунд карта http://bg.europe.creative.com/products/product.asp?category=1&subcategory=205&product=10769, която естествено намерих трудно и скъпо,нова е. на моменти се чува едно пукане като все едно слушаш музика от грамофон с надраскана плоча... незнам как точно да го обесня но в общи линии е това. пробвах я на един MCI и там си работи перфектно.мога ли да направя не6то за да оправя проблемa или просто креатива на pcmcia не се харесва с lenvoto.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
no money
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас/Созопол

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е от лаптопа. Имам 3 и на всеки съм пробвал. И аз я имам същата и когато е на слушалки пука през 10-20 сек. та така вече 3 години. Very Happy

Ако я вържа през усилвател - няма този проблем. Вероятно импедансно нещо не се харесват.
Гост

МнениеПуснато на: Чет Дек 06, 2007 15:18    Заглавие: Отговорете с цитат

да но и през усилвател ми пука гадна работа....
Върнете се в началото
Dido_I
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Russe

МнениеПуснато на: Съб Дек 15, 2007 10:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвай kX driver.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Потърси "проблем с creative audigy 2zs, pcmcia" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "проблем с creative audigy 2zs, pcmcia" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети