Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
ПАМЕТ ER-1400

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
omegata
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Дек 23, 2004 16:15    Заглавие: ПАМЕТ ER-1400 Отговорете с цитат

Колеги здравейте трябва ми програматор за ER1400 попаднах на orange-2 но много голям отвори ми се работа за цял месец някой не знае ли нещо по просто да може да се чете и пише тая памет Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Дек 23, 2004 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Софтуер IC-PROG, интерфейс http://www.ic-prog.com/ER1400.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 0:31    Заглавие: памет ER1400 Отговорете с цитат

Хей,Омега,за какъв бяс ти е тази памет,или си отворил реставраторска агенция?В какъв корпус ти трябва-метален или пластмасов?Ако е за някой немски ветеран-кажи,ще ти пратя някоя бройка имам известно количество,а и още разкоствам стари щайги.Не си заслужава програмиране-доста са стари и не се поддават на съвременни методи-поне така мисля,а те са от зората на компютърната техника.Пести си времето-ценно е!
Върнете се в началото
omegata
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 9:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Kолега Диловзаради тръпката разбираш ли касетофона е с код и е архивен хубаво е от време на време човек да си припомня старите неща тогава ми се бачка с кеф важна е тръпката Very Happy
Върнете се в началото
Tsvetkov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Хитрино, Шуменско

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 21:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако не ти се прави програматор с две напрежения, изпрати ми я, ще ти я прочета или запиша безплатно. И аз си падам по антики.
Върнете се в началото
Tsvetkov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 21:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако не ти се прави програматор с две напрежения, изпрати ми я, ще ти я прочета или запиша безплатно. И аз си падам по антики.
Върнете се в началото
omegata
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 21:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Цветков благодаря ще се пробвам сам после пак и пак с ваша помощ бах мааму и памет ако трябва ще я разцепя бит по бит но ще я преборим антиките са нещо славно ремонтирал съм неща на по 30 години тръгват от раз ха сега някой да ми покаже една нова механика дето ще изкара толкова аз не съм срещал а и архивното си е архивно редно е всеки да се връща от време на време назад в историята откъде е тръгнало всичко сега е лесно два чипа вътре ако не е единия ще е другия друго си е да се заровиш като прасе в тикви да ти се отвори хъс защо това нещо мамкаму не бачка миналия месец ми донесоха едно радио от 36 година ха сега да видя младите момчета какво ще правят с такова нещо макар че и аз го гледах като неандерталец но си е тръпка а това е адреналин имам вече няколко програматора на схенми почвам да ги сглабям и като почна ако закъсам за схеми ще викам Very Happy
Върнете се в началото
Tsvetkov
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Яну 13, 2005 22:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Тия преди нас не са били по-прости. Имали са само по-ограничени елементни и технологични избори.
И аз съм се замислял защо да поправям стари бандури?
Ами просто се пренасяш съответните години назад във времето и изпитваш същите вълнения назад както на същите тези хора тогава.
Чувствата на хората не се различават (от тези на животните дори?!).
Човекът се развива само социално - нищо повече.
Правил ли си лампов телевизор Пирин изгорял наполовина ей-тъй на заради самата идея?
Върнете се в началото
Потърси "ПАМЕТ ER-1400" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "ПАМЕТ ER-1400" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети