Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Seat Inca - проблем с имобилайзера

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Strahil
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Triavna

МнениеПуснато на: Нед Ное 11, 2007 23:21    Заглавие: Seat Inca - проблем с имобилайзера Отговорете с цитат

Накратко проблема е следния: сеата е закупен без ключ, и собственника му си е купил контактен ключ с ключбез транспондер.Как най-безболезнено да му изключа имобилайзера? Предварителни благодарности на всички отзовали се.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Strahil
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Triavna

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 21:00    Заглавие: Още за проблема с имобилайзара Отговорете с цитат

Сеата е 1.9l дизел 1996 година. имобилайзера е siemens 5WK4678, процесора в него е HC05, а и се оказа че в ключа към които си има ключалка има транспондер, но е свалян от някакъв Голф, за които нищо не се знае. Не е проблем и колата да работи без имобилайзер ако е необходимо, въпроса е да запали.
Върнете се в началото
BINEV
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здрасти колега до каде стигна с имобилайзера. Направи му една снимка на платката и ми я прати. Не съм се занимавал с такива системи но никога не е късно да се започни от някаде. До колкото си го обяснявам това е една система чрез която се позволява запалването на колата. Започни от най елементарното: първо виж точно как става запалването и от каде се контролира. По платката на имабилайзера случайно да се намират някакви мощни елементи използвани като ключове. По възможност ми прати една снимка ще ти помогна с каквото мога.
Върнете се в началото
plamen petrov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Чет Ное 15, 2007 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

BINEV написа:
Здрасти колега до каде стигна с имобилайзера. Направи му една снимка на платката и ми я прати. Не съм се занимавал с такива системи но никога не е късно да се започни от някаде. До колкото си го обяснявам това е една система чрез която се позволява запалването на колата. Започни от най елементарното: първо виж точно как става запалването и от каде се контролира. По платката на имабилайзера случайно да се намират някакви мощни елементи използвани като ключове. По възможност ми прати една снимка ще ти помогна с каквото мога.

Като не знаеш за какво става въпрос що пишеш глупости.
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 8:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочети моторолата и постни бина тук.
Потърси "Seat Inca - проблем с имобилайзера" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Seat Inca - проблем с имобилайзера" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети