Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
UPS за парно
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ji4kajiata
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Ное 16, 2007 23:24    Заглавие: UPS за парно Отговорете с цитат

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Чел съм достатъчно по този въпрос!!! И съм гледал достатъчно 1000000000 характеристики и тестове на тези UPS-и! Exclamation Exclamation Exclamation Познавам лично хората в Ботевград и Правец, който правят тези UPS-и. Там има доста вариянти, със ферит, със метален траф, с траф на 11V, с траф на 10V, с външем акумулатор, с вътрешен акумулатор, правил съм и цифрови UPS-и, монтирал съм хиляди UPS-и, и съм наблюдавал 10000 характеристики на такива. Exclamation Гарантирам ти, че със феритен траф се държи много по-добре, и има много по-малко загуби. Exclamation Неискам да спорим повече, мога да ти дам още 100000 примера и описания, в следствие на тестове на такива системи, но както и да е. Прекратявам разправията, защото знам какво ще стане надолу само спорове и флудене. Моля в темата да пишат хора само с конкретни предложения, схеми и идей, не някои, който обича да спори, като си представя, че е в кръчмата, или да си проветрява устата с глупости напразно. Exclamation
Така да се върнем на темата, каква е вашата идея, или схема за преработка на генераторната в първичната верига. Ако имате някаква конкретна схема, или идея, моля да я споделите. Wink Smile

Atheros - истинският контролер!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ji4kajiata
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 16:08    Заглавие: UPS Отговорете с цитат

UPS-а по синусоида направен. Затварям темата. Wink Smile

Atheros - истинският контролер!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "UPS за парно" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "UPS за парно" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети