Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Работа с pico2000?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
blackrider
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Ное 03, 2007 16:23    Заглавие: Работа с pico2000? Отговорете с цитат

Скоро си купих с-ма за видеонаблюдение от КОНРАД от бул.Прага
но немога да разбера как се прави настройката камерата да записва само при движение? и колко да е времетраенето? Хич не ми е ясно тва като натисна десен бутон на мишката и екрана става на квадратчета?
Motion detection? Моля някой светнат да ме осветли и мен ?
Благодаря Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nimi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 2:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Трябва да поставиш отметката на "Motion detection" когато ти излезе екрана. Имаш избор или целия екран "Selekt All" или само части от него определяйки ги ръчно с мишката. След което казваш ОК и си готов.
Основен недостатък на софтуера е, че действието с отметката трябва да се извършва все път след като е рестартиран софтуера.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 9:42    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря,снощи след дълга игра на проби -го разбрах Razz но пак ми заема 19 Гб
Върнете се в началото
Nimi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Ное 04, 2007 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

В какъв смисъл заема 19GB ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост

МнениеПуснато на: Пон Ное 05, 2007 20:04    Заглавие: Отговорете с цитат

ами уж трябва да записва само при движение,но мине некоя котаранка или куче през нощта и камерата започва да записва по 15 мин? Сутрин като стана и проверя има по 15-20 клипа с дължина 15 мин всеки ! Неможах да намеря къде е зададена стоиноста колко дълго време да продължава записа и е напълнила харда с 19 гбайта записи
Rolling Eyes
Върнете се в началото
slav4o.com
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Вто Ное 06, 2007 14:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Системата рагира на определена скорост на движение, ако шават постоянно котките няма как да не се запише, дори може така да се настрои, че да се задейства от вибрации. Все пак може да настроиш да не реагира на по-бързи движения само, но не толкова че да не хваща хората които се движат (дано не щъкат много бързо котките). Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
blackrider
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2007 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

slav4o.com написа:
Системата рагира на определена скорост на движение, ако шават постоянно котките няма как да не се запише, дори може така да се настрои, че да се задейства от вибрации. Все пак може да настроиш да не реагира на по-бързи движения само, но не толкова че да не хваща хората които се движат (дано не щъкат много бързо котките). Rolling Eyes

Моля да ми обясниш по-подробно как се настойва ако имаш възможност на e-mail mlarren@abv.bg

ще съм ти много благодарен Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Работа с pico2000?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Работа с pico2000?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети