Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Problem SE k610im

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kala82
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 22:21    Заглавие: Problem SE k610im Отговорете с цитат

Здравейте рових се из форума но не открих това което търсех и направо на въпроса значи немога да инсталирам никаква игра на тоя телефон и не мога да си обясня защо като го вържа за дата кабела компа ми разпознава само мемори картата и ми вади устройство само за нея а за самия телефон не а като прехвърля някоя игра не ми я разпознава.
Пробвах с един друг сони ериксон в810 при него става същото но вади две устройства едното е Phone а другото е за Memory card и когато сложа игра в устройството кадето е за телефона (Phone) там ми дава опция Install и от там нататък вече тела сам си я инсталира в папката а при моя не мога да го направя!!!
ако може да се направи нещо.... Smile
Предварително Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radit68i
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 22:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Инсталирай програмата от оригиналния диск на телефона и пробвай с нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
avanto
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Добрич

МнениеПуснато на: Пет Сеп 07, 2007 11:04    Заглавие: Отговорете с цитат

На iMоde версията доколкото знам не могат да се инсталират игри. Aко държиш да можеш да му слагаш игри потърси малко из нета ще разбереш как да му сложиш обикновенния софтуер от К610 и ще се реши проблема ти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "Problem SE k610im" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Problem SE k610im" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети