Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Проблем с Телевизор NEO

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Силвия
Гост

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 18:55    Заглавие: Проблем с Телевизор NEO Отговорете с цитат

Здравейте! Имахме телевизор NEO /не знам какъв модел/, хич не бяхме доволни от него и накрая се уредихме с нов, а NEO-то го дадох на моите родители да си го сложат в спалнята. Баща ми вчера ми се обажда, че го е заключил и иска код за да се отключи, да погледна в упътването. Ама аз не мога да го намеря това упътване, та за това се обръщам за помощ към вас. Преди време, нещо си играх в настройките на въпросният NЕО и аз направих същото заключване и си спомням, че имаше някаква комбинация която го отключваше, ама не мога да се сетя каква. Молбата ми към вас е, ако има някой такъв телевизор да погледне в упътването или пък ако знаете къде в Интернет има страница с упътвания и въобще има ли, че не мога да намеря. Благодаря Ви!
Върнете се в началото
RC
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 19:08    Заглавие: Re: Проблем с Телевизор NEO Отговорете с цитат

Силвия написа:
.........Молбата ми към вас е, ако има някой такъв телевизор ....

Силвия написа:
...Имахме телевизор NEO /не знам какъв модел/, ....

Confused
Вариант - новия собственик да види поне модела на задния капак (ако го има) или да го занесе в сервиз.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zapad
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Асеновград

МнениеПуснато на: Сря Сеп 05, 2007 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

с натискане на РР три пъти не става ли
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 7:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Моя съвет е да го закарате на сервиз.За подобна манипулация някой колега едва ли би ви взел кой знае какви пари.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fishev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 9:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Bojilov написа:
Моя съвет е да го закарате на сервиз.За подобна манипулация някой колега едва ли би ви взел кой знае какви пари.
Даже и пари не вземамаме тарифата е кутия бонбони за препочитане пияни вишни Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 10:17    Заглавие: Отговорете с цитат

fishev написа:
Даже и пари не вземамаме тарифата е кутия бонбони за препочитане пияни вишни Laughing Laughing Laughing

Бамбони,ракия,вино,3 лева нацяло-кой квото даде... Very Happy
Бай Иван виж кво прави-

Тва е все от отключване-отключ-половинка,отключ-половинка....
Па нека да му е зле...
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 10:25    Заглавие: Отговорете с цитат

И то от един и същи телевизор ,тоя на снимката.Така и не каза на хората как се отключва Wink Цесекарска работа Very Happy
Силвия
Гост

МнениеПуснато на: Чет Сеп 06, 2007 13:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, на всички, оправихме го с натискане на РР три пъти, както ми написа zapad.
Върнете се в началото
Потърси "Проблем с Телевизор NEO" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Проблем с Телевизор NEO" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети