Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Za boga hora...

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rony181919
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Дек 06, 2004 16:47    Заглавие: Za boga hora... Отговорете с цитат

Ako na dva elektromera se razmeniat Nulite,sled elektromerite tova niama li da gi obarka ???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sacho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.ПЛЕВЕН

МнениеПуснато на: Пон Дек 06, 2004 17:44    Заглавие: Отговорете с цитат

SORY Very Happy Всички нули някъде в общото табло са свързани заедно плюс това нулата е необходима на електромера само за да върти.0+0=0 0-0=0 Както и да го въртиш все нула и резултата е нула Very Happy Very Happy Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 20:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Idea Хрумна ми, какво ще стане, ако с комшията от етажа си пуснем по една жица, като той е на друга фаза! Ами ще се топля на 380 Волта и то ток със изместена ФАЗА СПРЯМО ВСЯКО ЕДНО ОТ ДВЕТЕ НАПРЕЖЕНИЯ! Twisted Evil
Въпроса е, дали двата електромера ще отчитат сумарно повече енергия, отколкото консумирам... Laughing
Върнете се в началото
KokoBoko
Гост

МнениеПуснато на: Вто Дек 07, 2004 23:03    Заглавие: Haha Отговорете с цитат

bobykafe написа:
Idea Хрумна ми, какво ще стане, ако с комшията от етажа си пуснем по една жица, като той е на друга фаза! Ами ще се топля на 380 Волта и то ток със изместена ФАЗА СПРЯМО ВСЯКО ЕДНО ОТ ДВЕТЕ НАПРЕЖЕНИЯ! Twisted Evil
Въпроса е, дали двата електромера ще отчитат сумарно повече енергия, отколкото консумирам... Laughing

Mnogo si smel no vse pak smiatam che niama da poveche ot minuta , prosto shte vidish kak izgariat yredite ti edin sled dryg Twisted Evil
Върнете се в началото
bobykafe
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2004 23:50    Заглавие: Отговорете с цитат

КокоБоко ТРОГНАТ СЪМ Exclamation Добре, че ме предупреди, щях да си изгоря всичките уреди.... Все пак по въпроса! Да оставим настрана заяждането и да докажем, че сме различни. Аз нека да си имам евтино 380 Волта, пък печката ще я направя с турбо охлаждане ако трябва, да не говорим за разните товарни резистори, дето мръзнат у дома, за подово отопление с променена дължина..... да не изброявам
Върнете се в началото
Потърси "Za boga hora..." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Za boga hora..." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети