Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Opel CAR 300(F) dump
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ghost_13
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Стара Загора

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2004 20:49    Заглавие: Opel CAR 300(F) dump Отговорете с цитат

Здравеите имам следния проблем автокасетофон blaupunkt CAR300(F) някои се е мъчел да го разкодира но явно не се е получило Confused до сега не съм правел такъв главно audi касетофони бях си направил програматор за HC05 от този саит http://www.autoradia.pc.cz/ върши работа но за този саr300(f) нищо не мога да намеря Crying or Very sad търся схема на програматор и dump за процесора ZC505930CFN 8 925 904 396 явно за тези касетофони има и калкулатори не бих се отказал от помоща на такава програма Confused предварително благодаря на всички които биха помогнали с нещо Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2004 21:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Дай фабричния и парт номера на касетофона да ти кажа кода
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ghost_13
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2004 22:20    Заглавие: Отговорете с цитат

sn:GM030030402385
PAR:7 640 852 320
за съжаление кода може да не ми помогне тъи като клиента се е отказал от ремонта при предишния маистор тъи като цената била висока 80 лв а касетофона бил върнат на клиента след час и се опасявам че софтуера е затрит за да може да се върне отново клиента при него Confused та такива ми ти работи Rolling Eyes но нищо не ми струва да се пробвам токовиж тръгнал Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост

МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2004 14:55    Заглавие: Отговорете с цитат

процесора е 68hc05b16 може и да е заключен. така и така не работи мини го на self-chek
Върнете се в началото
Tokio
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Ямбол

МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2004 21:44    Заглавие: Отговорете с цитат

ghost_13 написа:
sn:GM030030402385
PAR:7 640 852 320
за съжаление кода може да не ми помогне тъи като клиента се е отказал от ремонта при предишния маистор тъи като цената била висока 80 лв а касетофона бил върнат на клиента след час и се опасявам че софтуера е затрит за да може да се върне отново клиента при него Confused та такива ми ти работи Rolling Eyes но нищо не ми струва да се пробвам токовиж тръгнал Laughing

Я си провери фабричния номер? Да не би да си написал една нула в повече, а да си изпуснал една буква след четвъртата цифра? Ако нямаш грешка, кода трябва да е 2386
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ghost_13
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Нед Ное 14, 2004 22:39    Заглавие: Отговорете с цитат

tokio мерси че си правиш труда но за съжаление не тръгва с този код имам една добра и една лоша новина Rolling Eyes добрата е че процесора ми ZC..... си е 68HC05 благодарение на --ГОСТ-- се престраших и свързах програматора за HC05 към ZC... четаго и го програмирам лошата новина е че дъмпа които ми даде един приятел за car300 уш беше без код ама ми иска код тъи че все още търся дъмп за car300(f) + кода ако някои може да ми го прати на имела ще съм му много благодарен Confused между другото tokio дъмпа които прочетох беше за OMEGA а клиета казва че касетофона е от ASTRA явно е сменен за да не се използва калкулатор Wink ----ГОСТ ---благодаря за съвета Cool
Върнете се в началото
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 15, 2004 1:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Това ще ти помогне:
Blaupunkt Opel CAR300
68HC05
#1 - 1,2 code
#2 - 3,4 code
#3 - x code on, y code off

Успех!
ghost_13
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Пон Ное 15, 2004 2:08    Заглавие: Отговорете с цитат

kostadin iantchev златен си еи Very Happy между другото преди малко и аз изкопах същата информация от нета http://www.carsoft.ru/avtorepair/magn/opel/Car300.exe но това няма значение Wink благодаря за помоща Cool
Върнете се в началото
User_Potrebitel
Гост

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 11:41    Заглавие: Imam nujda ot pomosht Отговорете с цитат

Mojete li da mi pomognete ?
imam Autoradio Blaupunkt Car 300D
iska code Sad
nomerata sa mu:
7 645 852 320
GM1300V6471957
Syshto taka imam zapitwane dali e wyzmojno bez display-a da go wyweda code-a i da se razkodira radioto ?
Blagodarq wi predwaritelno...
Върнете се в началото
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Мар 30, 2005 18:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Без пари няма кой да ти каже кода.

Модерирано от RC
Извинявай, но не мислиш ли, че е достатъчно да не отговаряш, вместо да пишеш това?
Потърси "Opel CAR 300(F) dump" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Opel CAR 300(F) dump" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети