Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Смазан телефон - докога ще работи?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
doxr
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Съб Апр 07, 2007 22:15    Заглавие: Смазан телефон - докога ще работи? Отговорете с цитат

Наскоро преживях нещастие - имам СЕ К750 и така го фраснах 2 пъти с вратата на колата, че спуках стъклото и дисплея едновременно:

За щастие слушалката е желязна и все още мога да провеждам разговори (но докога ли Crying or Very sad )
Направих ремот в сервиз, хич не ми хареса цифрата, но сега е като нов.
Въпроса ми е - дали има опастност да угасне изведнъж и да се сбогуваме набързо?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nikolai_1
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Разград

МнениеПуснато на: Нед Апр 08, 2007 15:54    Заглавие: Re: Смазан телефон - докога ще работи? Отговорете с цитат

О не се трвожи за това имах СЕ т 610 със същия проблем преди година и повече и ощте си е така Very Happy това не трябва да те тревожи кой знае колко.мисля че ще си работи само най0много да ти изгасне дисплея и да не виждаш нищо,но иначе според мен телефона ще си работи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
doxr
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: ВТ

МнениеПуснато на: Нед Апр 08, 2007 20:45    Заглавие: Re: Смазан телефон - докога ще работи? Отговорете с цитат

Nikolai_1 написа:
О не се трвожи за това имах СЕ т 610 със същия проблем преди година и повече и ощте си е така Very Happy това не трябва да те тревожи кой знае колко.мисля че ще си работи само най0много да ти изгасне дисплея и да не виждаш нищо,но иначе според мен телефона ще си работи
Aз дисплея го подмених, притеснявам се за стъпалото, че е наблизо или за някоя пътечка да не сдаде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nophelet
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 08, 2007 23:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Тествай го пак с вратата на колата- и ще се чуе Laughing

МнениеПуснато на: Пон Апр 09, 2007 13:32    Заглавие: Отговорете с цитат

nophelet написа:
Тествай го пак с вратата на колата- и ще се чуе Laughing
Tecствай си твоя така Laughing Хайде, някой компетентен да даде мнение, защото си миля да го разкарвам докат не е късно Twisted Evil
Върнете се в началото
dreadx
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 09, 2007 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Е какво да ти кажат хората - разтръскай го, ако не забие, значи няма прекъснати писти и спойки. Пък и нали затова е гаранционният срок - като са ти го ремонтирали в сервиз трябва поне 1 месец да имаш време да го тестваш. Разбира се всичко е на късмет, но в случая ако до сега си работи, може би има също толкова вероятност да се повреди, колкото и чисто нов телефон от магазина.
Върнете се в началото
Nikolai_1
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Разград

МнениеПуснато на: Пон Апр 09, 2007 22:45    Заглавие: Отговорете с цитат

dreadx написа:
Е какво да ти кажат хората - разтръскай го, ако не забие, значи няма прекъснати писти и спойки. Пък и нали затова е гаранционният срок - като са ти го ремонтирали в сервиз трябва поне 1 месец да имаш време да го тестваш. Разбира се всичко е на късмет, но в случая ако до сега си работи, може би има също толкова вероятност да се повреди, колкото и чисто нов телефон от магазина.

напълно са прави трябва да му направиш краш-тестовете докату му е време все още Laughing
Върнете се в началото
Pavkata
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 0:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Това се случи и с дисплея на моя К700 искам да те питам как успя да премахнеш тия черти сивите, айде другото няма да стане без смяна на дисплея ама поне временно чертите да махна ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dtmf
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 1:19    Заглавие: Re: Смазан телефон - докога ще работи? Отговорете с цитат

Дисплея е на букса, просто се сваля стария и се слага новия. Няма причина изведнъж да спре заради ремонта.

И аз съм с к750 вече втора година и не го сменям с друг, само веднъж го отварях да смажа джойстика , и си е все перфрктрн тел.)
Върнете се в началото
Pavkata
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Май 14, 2007 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

А знаете ли как да махна тия сиви черти, който се появиха Rolling Eyes
Върнете се в началото
Потърси "Смазан телефон - докога ще работи?" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Смазан телефон - докога ще работи?" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети