Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Лине Ин на авторадио

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Коща
Гост

МнениеПуснато на: Пет Ное 05, 2004 0:48    Заглавие: Лине Ин на авторадио Отговорете с цитат

Хора, здравейте!
напоследък имам следния сериозен проблем - имам едно авторадио - Блаупункт Хамбург SQR 48 което искам да го свържа към външно устройство (мп3 плеър). Проблема е че това - радиокасетофон няма AUX или Line In. Как да изкарам изход, който да жмукна в мп3 плеъра.
С други думи как да ползвам усилвателя на радиото за да си ползвам колоните на колата за да слушам мп3ки .. ??
Върнете се в началото
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 06, 2004 17:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Намираш къде е предусилвателя за главите там трябва да има 2 кондензатота около 4,7 мф отпояваш краищата който отиват към предусилвателя и от разпоения край си изваждаш ширмован кабел на вънка и си готов
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Данаилов
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Ное 07, 2004 15:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Това само радио ли е или радио с касетофон,защото продават адаптери/касета с два кабела/ .Пъхаш касетата в касетофона а кабелите към MP3 и слушаш музика.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sachiba
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: гр.София

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2004 1:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятел аз имах същия проблем щтото на ориганалния
автокасетофон "Пежо" който имам нямаше също вход. Първо си купих от тия китайсите касетки от 10лв. с кабелче, обаче вадеха страшно гаден звук препоръчвам ти да не се набутваш излишно. След това намерих един човек който се съгласи да ми изведе кабели разбирасе срещу 30лв. и сега е супер звука. Ако се интересуваш ще ти дам сервиза в който работи, иначе във всички останали които ходих ме гонеха и ми казват, че никой няма да се занимава с такива глупости.
kostadin iantchev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 13, 2004 18:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако си от София. Ще ти дам адрес и ще го направим.
Коща
Гост

МнениеПуснато на: Сря Ное 17, 2004 0:34    Заглавие: лет'с ду ит Отговорете с цитат

от софия съм ..
някви пари ше ми искаш ли?
туй ми е емайла formaldehid@abv.bg
Върнете се в началото
Потърси "Лине Ин на авторадио" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Лине Ин на авторадио" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети