Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Добър сервиз в Бургас
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
beili
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 20:02    Заглавие: Добър сервиз в Бургас Отговорете с цитат

Здравейте. Искам да ви попитам къде в бургас мога да си дам телевизора /Samsung CW 29 M064/ за ремонт.Телевизора е гаранционен все още но ми писна да го нося/3 пъти/ и да не го оправят става въпрос за сервиза в Technomarket Бургас.Аз живея на единия край на града а сервиза е на другия трябва ми такси за да го занеса а то ми струва сигурно колкото ремонт в някои друг сервиз.Отказвам се от гаранцията на телевизора защото мисля че няма смисал да им го нося пак /Technomarketa/ не струват като техници.Проблема на телевизора е следния : намагнитва се сам излизат петна и се скриват сами след десетина минути,около него няма нито колони нито някакви магнити местил съм и на други места и пак си е така.И жтория му проблем е че има множество вертикални изкривявания,правата не е права а вълнообразна.Това му е ако проблема е толкова голям и непоправим че не могат да го оправят в Техномаркета кажете ми.А ако има място където мислите че мога да го занеса къжете къде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bojilov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Обрулистан-гр.Сбърканбург

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Отиваш горе в графа Потребители под заглавието на форума,даваш да ги филтрира по местоживеене и си харесваш някой от града-пишеш му на ЛС и това е.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Дупница

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 22:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Само за допълнение под cw29m064 не може да се определи телевизора. Аз лично видях че има три различни шасита които започват така. Цялото изписване на модела на телевизора е важно. С всички букви и цифри отзад. Може пък и да се стигне до някакъв резултат и тук във форума.
beili
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Яну 31, 2007 22:07    Заглавие: Отговорете с цитат

CW 29 M064NS
Върнете се в началото
nankov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Хасково

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 8:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Звънни на телефон 88 08 35 и може да успееш Very Happy
beili
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Sad Не ми помагате така.
Върнете се в началото
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Изчакай малко, днес беше по особен ден. Честит празник на всички колеги! Някой път има съответни затруднения с интернет, обмен на информация и Т.Н. Не сме забравили за проблема!
Гост

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 22:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвайте при намалена яркост и контраст дали се получава проблема и пишете.
Върнете се в началото
mitachi
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 01, 2007 23:11    Заглавие: Отговорете с цитат

beili написа:
Sad Не ми помагате така.

Оказва се на практика, че и това дето сте дали не е достатъчно. Шасито може да е S56A , S16A, или KS7A . Между другото това трябва да го пише и на капака , просто трябва да се вижда нещо подобно в многото цифри и номера. На пръв поглед, всички са с размагнитване на кинескопа през реле. За кривите линии- въпроса е относителен колко са криви? Аз имах клиент с телевизор SONY , дето твърдеше че след като това е SONY , не може завесите на БТВ на фона зад журналистите да са криви? Да ама като видя таблица от генератора в сервиза- беше друго. Там линиите бяха прави!
beili
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пет Фев 02, 2007 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

ГОСТ написа Пробвайте при намалена яркост и контраст дали се получава проблема и пишете.
За контраста и яркоста не сум пробвал ама тои и без това си му е слаб контраста а ако го намаля още не знам как ще гледам.
За шасито не знам.Това е което пише отзад на капака: CW29M064N2XXEC и това PS -AA64-00894L. Има и сериен номер но няма смисал да го пиша.
Върнете се в началото
Потърси "Добър сервиз в Бургас" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Добър сервиз в Бургас" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети