Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Onkyo DV-SP403 Firmware

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gena
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Вто Яну 16, 2007 8:30    Заглавие: Onkyo DV-SP403 Firmware Отговорете с цитат

Здравейте,
Един познат леко се е набутал с този плеер-имам предвид с цената.
Доколкото успях да намеря информация за него и User Manual,това е ако не клонинг,то абсолютно еднакъв "отвътре" с Pioneer DV-380.Чипсета е MTK,но интересното е,че на някои места за Onkyo DV-SP403 пишат 10bit/54Mhz Video DAC,на други 12bit/108Mhz!!! А иди,че разбери.Иначе задния панел и менюто е 1:1 с Pioneer DV-380, а който всички знаем е с 12bit/108Mhz.
Молбата ми е,ако някой има официален и/или неофициален FW,нека да ми напише адрес, откъдето да го сваля!Може и да няма БГ субтитри-аз ще се оправя нататък.

Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gena
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Чет Яну 18, 2007 16:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам само да доуточня - трябва ми името на файла .bin и на самия CD-R за Onkyo.
FW за Pioneer има в достатъчно варианти в нета.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Onkyo DV-SP403 Firmware" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Onkyo DV-SP403 Firmware" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Търсене на схеми, програми и документация - Service manual search Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети