Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Продавам контакти с дистанционно

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Т
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 8:50    Заглавие: Продавам контакти с дистанционно Отговорете с цитат

В комплекта са 3 контакта + дистанционно. Към 20 метра е обхвата. Цена 15 лв. Пловдив.
Върнете се в началото
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 8:55    Заглавие: Re: Продавам контакти с дистанционно Отговорете с цитат

Т написа:
В комплекта са 3 контакта + дистанционно. Към 20 метра е обхвата. Цена 15 лв. Пловдив.

Яко!!! Shocked
T.
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 15:31    Заглавие: Специално... Отговорете с цитат

...за коментиралия със странното чувство за хумор-оригиналния надпис от опаковката : "Funk-Steckdosen".Не мисля, че немският ще го затрудни !
Бях уверен, че не съм объркал раздела, в които публикувах обявата, маи не съм бил прав !
Върнете се в началото
pepi_voinishki1957
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 18:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за тия контакти дето е написал госта /като параметри / е точно така ,пропуснал е да напише че издържат 2 киловата,само не ми е ясно защо ги продава на половин цена Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
guitman
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 18:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Коментара ми беше по повод това че не си гост и не си оставил никакви координати (за цената забравяме). В раздела си има правила, прочети преди да пишеш. Напиши ICQ, email, телефон, нещо по което хората да се свържат с теб! Трябва ли да спамим?
T.
Гост

МнениеПуснато на: Чет Яну 11, 2007 22:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Да наистина, в бързината съм пропуснал обратната връзка-съжалявам.
Наистина максималния ток е 16 ампера, но само на двата контакта-третия е до 200 вата,с плавно регулиране.За съжаление тои не работи и оттам цената е по-ниска.Предполагам е фабричен дефект, защото са нови .
Пуснах обявата с мисълта, че може да улесня някой, които е решил да си прави такова устроиство, защото ми се струва ,че съм срещал тема в раздел "Обща електроника".
За да не отварям нова обява ще предложа тук и един "Sender"на 2.4 gHz. на цена 45 лв.-комплект,работещ.При интерес:
tihokan@gmail.com

"Sender" е комплект предавател и приемник, прехвърля видео и аудио сигнал към 100 метра.Пълен комплект:кабели,адаптери и куплунзи.
Върнете се в началото
Потърси "Продавам контакти с дистанционно" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Продавам контакти с дистанционно" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети