Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
В търсене на най-добрия тонер за принтери

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
batniky
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Бургас

МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2007 13:46    Заглавие: В търсене на най-добрия тонер за принтери Отговорете с цитат

Потърсих доста и в този форум и навънка за "най-добрия тонер"за зареждане на касети но без резултат.Тази тема я отварям с мисълта някой да сподели мнение от качеството на различните марки които се предлагат на нашия пазар.Аз лично имам наблюдения над Static Control и съм нямал проблеми с него но отскоро шефовете поръчват един на DelaCamp дето нещо не ми харесва а и клиентите се въщат недоволни .Харесах си AQC но досега не съм работил с него и търся мнение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
angele
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Пон Фев 12, 2007 20:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Така поставен въпроса ми звучи като "търся философски камък да правя от оловото злато" .Тонерите са съвсем различни за различните принтери..на всичкото отгоре партидите се различават от небето до земята.Колегата се занимава само с копирни машини и лазерни принтери и въпреки всичко гризе дървото от некачественни партиди...Намери си свестен доставчик,дето ти има доверие и ти уважава претенциите.
За връзка с нас- ICQ 99180737-ще получиш много информация /не сме търговци/
Успех!
batniky
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Пон Фев 12, 2007 21:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Понеже колегата ме е упрекнал за така поставената тема

Ако всеки просто сподели с какъв тонер работи и с какъв не би работил АЗ ще си направя извода за това кой е най-добрия ПРОИЗВОДИТЕЛ на тонери Idea
Milen_haskovo
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София/Хасково

МнениеПуснато на: Вто Фев 13, 2007 11:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Казвали са ми че в Office 1 Superstore имали качествен тонер... Гледал съм много работи дето продават там, същите ги има и на други места на много по-ниски цени, на пръв поглед са еднакви, но после се оказва че по-евтините са имитации на тия дето се продават там Laughing Сравнявал съм химикали и калкулатори и друга офис техника и приспособления дето продават. Само маркери и химикали съм купувал от там, за другите неща не мога да твърдя от личен опит че са 100% качествени... Хората обикновенно бягат от там заради цените (все пак сме българи - винаги налитаме на евтиното Rolling Eyes )
batniky
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Фев 15, 2007 19:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Както има тема за кондензаторите така и си представях тази за тонерите ама тука май на никой не му се "дава" занаята
Plamaka
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Пазарджик

МнениеПуснато на: Съб Фев 17, 2007 15:05    Заглавие: :) Отговорете с цитат

Здравей, не го приемаи толкова навътре. Просто работата с тонерите е малко кофти. Много просизводители и много партиди на птоизводство затова е малко трудно да ти се предложи производител. Сам разбираш, че всичко е на късмет до някаде. Истината е може би да опиташ няколко производителя (ако има толкова за твоя принтер) и да видиш с кои работи най-добре това е!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "В търсене на най-добрия тонер за принтери" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "В търсене на най-добрия тонер за принтери" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти на компютърна и офис техника-Computer and office equipment Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети