Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
продавам си компа !!!!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fatalasss
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 22:35    Заглавие: продавам си компа !!!! Отговорете с цитат

продавам си компа, не разбирам много много от марките на частите ми зна м че има 2,4 процесор, 256 рам памет,128 видео карта ати,давам го и с 2 тонколонки които са използвани няколко дни защото си зех по силни + микрофон.Имам записващо устроиство PHILIPS работи без проблем(ако трябва компа ще го дам с преинсталирам WINDOWS XP-за тези които немогат да го направят)Намирам се в град Панагюрище!!!!!Също имам роднини в София(по точно в Надежда),ако някои прояви интерес да ми напише Arrow ЛС Arrow Arrow !Ако несте от град Панагюрище или вбизост от Надежда допълнително ще се разбереме как ще се видим.Ако има нещо ЛС!Непишете безмислени коментари!SKYPE:valentin_red_bull
компютър и микрофона:

тонколони:

Цена 280-300 лева!
интермаш
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 07, 2007 22:43    Заглавие: Ре: Отговорете с цитат

Дай си обявата тук:

http://forums.data.bg/viewforum.php?f=35
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "продавам си компа !!!!" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "продавам си компа !!!!" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети