Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Пасивни филтри
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
daddyd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Окт 10, 2004 11:38    Заглавие: Пасивни филтри Отговорете с цитат

Здравейте пичове.Гледам какво ви интересува и тъй като се занимавам с изработката на професионални озвучителни тела за всякакви цели, подчертавам professional,а не Hi-Fi разполагам с достатъчно информация за филтри,кутии,типове говорители (само не китайски и български) може и да помогна на някои от вас.Поне можете да разчитате на 10 годишен опит.От любопитство изтеглих тая програма за която си говорите ,но така и не можах да я инстална.Все иска диск2.Иначе аз работя с друга ,но от съображение за сигурност в момента не мога да и кажа името в момента,нали се сещате..........................Дерзайте!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
.
Гост

МнениеПуснато на: Нед Окт 10, 2004 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

коя програма по-точно не можеш да инсталираш.
Върнете се в началото
daddyd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Окт 10, 2004 17:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Programata e JBL Speakershop
Върнете се в началото
Petun
Гост

МнениеПуснато на: Пет Окт 15, 2004 1:17    Заглавие: е кво толкова сложно? Отговорете с цитат

няма нищо трудно в инсталацията, тъй като си я свалил в 2 папки (CD1, CD2) като поиска диск 2, предлага неква пътека там, само смени последната цифра вместо 1, поправи го на 2.
нещо такова беше: ?:\JBLSPE~1\DISK1\ - последното 1 направи на 2 и... готово:)
А програмката си я бива, ама аз не съм в час с тия работи хич, иначе мерак имам;)
Например не ми е ясно има ли някаква методика, формули или не знам какво, хубаво ще е литература да намеря за това напр. как се изчисляват, навиват и изобщо изработват тия бубинки, като на всички стойностите са дадени в mH, а на мен това ми е пълна мъгла...
Е, ако някой може да помогне по някакъв начин да ме светне къде мога да намеря нещо по въпроса за четене, ще остане почерпката от мен:) За предпочитане разбира се в нета да е литературата
предварително благодаря:)
Върнете се в началото
seb
Гост

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2004 0:12    Заглавие: Отговорете с цитат

JBL SpeakerShop е бледо копие на Bass Box Pro 6. Последната има повече опции и дава по точни резултати. Освен това има много по голяма база данни.
Върнете се в началото
daddyd
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Нед Окт 17, 2004 11:38    Заглавие: Отговорете с цитат

SEB Аз работя с Eminence designers ,а тя е така наречената в сайтовете Bass Box Pro6.Но ми трябва X-over Pro лицензирано.А пък интересни неща има в samodelka.ru .Влезте там и разгледайте.
Върнете се в началото
seb
Гост

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 0:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Те може и да си приличат на външен вид,ама Eminence Designer и Bass Box Pro 6 са различни програми.
Върнете се в началото
Step2
Гост

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 7:48    Заглавие: mH Отговорете с цитат

Petun , i az se interesuvah kak se smiatat namotki i se4enie s tezi mH koito gi davat v programite , ama mai niama koi da ni pomogne tuk... Smile
Върнете се в началото
Dinev
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2004 22:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Step2 ето на този адрес има калулатор за тези mH.. пишеш колко mH ти трябва и ти дава пълно инфо за сечение дължида навивки и тн... http://colomar.com/Shavano/inductor_info.html
Върнете се в началото
Petun
Гост

МнениеПуснато на: Вто Окт 19, 2004 8:44    Заглавие: lele Отговорете с цитат

Г-н Динев, не знам какво да кажа, освен едно огромно БЛАГОДАРЯ:)
Мноого, много полезен линк за лаици в бранша като мен;)
Върнете се в началото
Потърси "Пасивни филтри" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Пасивни филтри" в Интернет

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети