Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Sony Ericsson K700i

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bobcho
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2006 20:18    Заглавие: Sony Ericsson K700i Отговорете с цитат

След посешение в сервиза за смяна на джоистика спряха да ми работят страничните копчета за усилване и намаляване на звукът за фотоапарата и online но го открих твърде късно чак като се бях прибрал вкъщи Confused Та въпросът ми е може ли да не са закачени при сглобяването ако са на лентов кабел или са ми оправили джойстика и са ми прецакали другото Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2006 20:46    Заглавие: Отговорете с цитат

По скоро първото от колкото второто сиреч не са включили лентовия кабел.Направи рекламация какъв е проблема?
Върнете се в началото
Bobcho
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Пон Дек 11, 2006 21:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще направя рекламация още утре но просто се поинтересувах на какво може да се дължи.
Върнете се в началото
plamen petrov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Шумен

МнениеПуснато на: Вто Дек 12, 2006 10:23    Заглавие: Отговорете с цитат

мисля че разликата между 500 и 700 не е голяма и тези бутони нямат съединител .
Bobcho
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Вто Дек 12, 2006 18:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Оказа се че наистина небеше вкючен лентовия кабел. Това добре обаче сега има нов макар и незначителен проблем! При отварянето този "МАЙСТОР" напъвайки с отверката за да го отвори нарани клавиятурата точно на *-та (тази която е под ламаринката която натиска и дисплея) и се направи на разсеян.И всичко това пред очите ми Exclamation Врезултата на това сега звездата е хлътнала надоло и не "щрака" като другите калвиши но за сега работи...... от втория път Sad А на въпросът ми защо е така той ми отговори "Ами така си беше нали работи"
Пртсто нямам думи правят ти едно и ти развалят друго! Нали е гаранционен! После стават по внимателни.............
Върнете се в началото
Потърси "Sony Ericsson K700i" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Sony Ericsson K700i" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети