Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
За 26 лева в сервиза на Germanos К750I става W800I

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sanchos
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2006 17:59    Заглавие: За 26 лева в сервиза на Germanos К750I става W800I Отговорете с цитат

Попитах в германос и ми казаха 4е има услуга, която ще превърне К750I в W800I и то само с/у сумата от 26 лева което ми се струва приемливо

OБАЧЕ САМ СЪС CID49

Просто ще ми сложат софт на W800I искам да попитам след като го сложат ще бъде ли моя К750I също като W800I ,ще има ли Walkman Player всичките му там разлики и екстри ?????

Моля кажете, ако вече сте направили това което смятам аз ми кажете какъв е резултата и стува ли си тази метаморфоза

Мойте уважения кам всички!!!!

Последната промяна е направена от sanchos на Сря Ное 29, 2006 18:47; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ Niko
Активен потребител
Активен потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2006 18:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Доколкото знам ще има Walkman Player и ще има режим в който само той ще се включва (без да се зарежда целия софт на нелефона) само с натискането на някво копче отстрани на телефона Smile
Върнете се в началото
sanchos
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Ное 29, 2006 19:00    Заглавие: Отговорете с цитат

В сервиза имат специални сервизни кабели. Това ще му позволи да прави каквото и да е с телефона, без значение каква CID версия к750 има.

Това вярно ли е?????
Върнете се в началото
maker_1
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 03, 2006 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

до сега не съм успявал да подкарам k750 cid49 със софт на w800.пробвал съм доста пъти
Върнете се в началото
Потърси "За 26 лева в сервиза на Germanos К750I става W800I" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "За 26 лева в сервиза на Germanos К750I става W800I" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети