Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
lg u8330 губи глобулска мрежа.моля помогнете.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
peppito
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Чет Окт 05, 2006 22:23    Заглавие: lg u8330 губи глобулска мрежа.моля помогнете. Отговорете с цитат

здравейте на всички, не съм от вашия бранш, но реших, че само тук някой може да ми помогне. LG U8330 захапва мрежа веднъж на няколко часа и я държи 2-3 минути. един ваш колега му смени мрежовия ключ (така каза),но нямаше никаква промяна. пих една студена вода за 25-те лева и се сетих да питам в глобул да не е нещо от 3G-то им, което сега пускат. казаха че на тези телефони им е нужна по-висока версия на софтуера. в моята версия (10а), няма опция телефона да търси само gsm, без 3G.моля посъветвайте ме какво да правя, с мтел карта работи перфектно, с вива-също.в центровете на глобул не искат или не могат да спрат 3G услугата на моята карта.благодаря ви предварително и успешна работа на всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ilian_cho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: dupnitca

МнениеПуснато на: Чет Окт 05, 2006 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина има по-виска версия на софтуера, дори с руски език http://md.gsmdownload.net/Flashes_LG/U8330/ , но мисля ,че от менюто на телефона неможе да се изключи 3G. В сервизното меню , поне на старите весии също няма такава опция. Що се отнася до последните весии на софтуера не съм ги изпробвал все още, така ,че занесете го в някои сервиз да се префлашне с най-новата версия, но се съмнявам , че ще стане.
Върнете се в началото
Ivailosp
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Окт 06, 2006 6:29    Заглавие: Отговорете с цитат

губенето на мрежа е от 3G-то - да се обади на оператор и да се откаже от тази услуга и проблема ще се реши. а колегите ако искат да го флашват и т.н. проблема не се оправя така
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peppito
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Пет Окт 06, 2006 13:47    Заглавие: глобул са мошенници Отговорете с цитат

от бизнес парка категорично отказват да ми спрат услугата,ще търся начин да го разменя с мтел потребител,дори да съм на загуба чакам предложения
Върнете се в началото
Ivailosp
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пон Окт 09, 2006 17:51    Заглавие: Отговорете с цитат

на наш клиент му го спряха без проблем
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "lg u8330 губи глобулска мрежа.моля помогнете." в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "lg u8330 губи глобулска мрежа.моля помогнете." в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети