Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
tarsia osciloscop 20MHz ili poveche analogov i dva trafa po

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rakata
Гост

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2004 21:37    Заглавие: tarsia osciloscop 20MHz ili poveche analogov i dva trafa po Отговорете с цитат

i dva trafa po trista vata 2 po 35V ili edin na 600 sashtoto naprejenie.
Върнете се в началото
Tokio
Гост

МнениеПуснато на: Съб Окт 09, 2004 21:10    Заглавие: Аз продавам такъв Отговорете с цитат

Осцилоскопа е полски, модела е KR-7010 15 MHZ, но спокойно си мери и до 20 MHZ. Това го твърдя, защото съм работил с него и съм мерил импулсите както на захранването, така и на хоризонталната развивка на телевизорите.
Цена 200 лева, но не е окончателна. Ако представлява интерес за теб, обади се да се разберем на:
tokio@abv.bg или на 0887539999
Слави
Върнете се в началото
Дидо 2
Гост

МнениеПуснато на: Чет Окт 21, 2004 18:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам изгодна оферта обади се на 0898/688173
Върнете се в началото
Ivo Vatov
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Съб Окт 23, 2004 18:43    Заглавие: zdrasti.az sam rakata Отговорете с цитат

haresva mi predlojenieto ti no v momenta niamam tezi pari sled okolo sedmica shtre ti se obadia da vidia dali si go prodal i eventualno da se spazarim.chao
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "tarsia osciloscop 20MHz ili poveche analogov i dva trafa po" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "tarsia osciloscop 20MHz ili poveche analogov i dva trafa po" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Купувам / Продавам / Заменям - Buy / sell / trade Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети