Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
НБС-СЕТ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2006 16:19    Заглавие: НБС-СЕТ Отговорете с цитат

Aбе колеги , какво мислите за Националния браншови съюз за електронна техника с Президент Д.Лучев?Струва ли си да се записвам в него или е вятър и мъгла.Ще се радвам да чуя мнения, защото в малките градове нямаме информация относно ефективноста на подобни организации.
П.П По разбираеми причини не се индентифицирам

Модерирано от RC
Не намирам,че повдигането на такава тема (и по такъв начин) е много усместно в този форум.
Защо не питаш направо тук.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2006 22:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко чудно да знаеш и двете имена на председателя на съюза пък да не знаеш що за организация е.Така че ....... :roll:
Върнете се в началото
old4
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Пет Сеп 29, 2006 23:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Anonymous написа:
Малко чудно да знаеш и двете имена на председателя на съюза пък да не знаеш що за организация е.Така че ....... Rolling Eyes
ЧЕ........се прави когато се знае кой си Evil or Very Mad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Съб Сеп 30, 2006 9:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Модерирано от RC
Не намирам,че повдигането на такава тема (и по такъв начин) е много усместно в този форум.
Защо не питаш направо тук.

Ако не ви харесва темата изтрите я!Защо не се повдига там е ясно - там е ведомствен форум.Какво мислите че ще ми отговорят?

Цитат:
Малко чудно да знаеш и двете имена на председателя на съюза пък да не знаеш що за организация е.Така че ....... Rolling Eyes

Аз искам мнението на колегите.Аз собствено си имам.Също знам и двете имена на председателя на занаятчииската камара , но не зная що за организация е.Знаенето на имената не предполага пълна информация.
Върнете се в началото
weso
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: БОТЕВГРАД, Skype:wesogeo

МнениеПуснато на: Съб Сеп 30, 2006 20:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Първо форума не е ведомствен на НБС-СЕТ, а е свободен както и този само ,че форума на НБС-СЕТ се издържа от членският внос на членовете му. Второ ако искаш да станеш член на НБС-СЕТ никой не те спира ,защото решението е твое. Какви плюсове ще имаш, ако влезеш ще разбереш или попитай директно хора членове на НБС-СЕТ. Минуса в този случай е само чл.внос който е 60 лв. за цялата година и се плаща или на два пъти, или целият. Няма да пиша повече изборът е твой.Ако искаш подробности на ЛС, но там се легитимирай.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Потърси "НБС-СЕТ" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "НБС-СЕТ" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети