Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Цветомузика

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
the_chief
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Сря Авг 23, 2006 19:27    Заглавие: Цветомузика Отговорете с цитат

хора кажете от къде да си взема цвето музика или да си направя сам. Видях че в Младконструктор има някаква цветомузика но не знам каква е - аз искам всяка една от лампите (примерно 3 - ниски, високи и средни) да мигат съобразно издадения от предавателя звук - на ниски, високи, средни. Аз имам в монета едно но тя не почти мига а свети. Това мен не ме устройва. Искам да мигат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
V_A_S_K_O_1
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: Ботевград

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2006 17:30    Заглавие: Отговорете с цитат

пич погледни Неомонтана там има също разработки на цветомузика лично съм ги ипробвал и съм мн доволен от тях. дано съм ти полезен.
the_chief
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Чет Авг 24, 2006 22:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти за сайта! Смятам да си поръчам от там цветомузика само незнам дали ще съм способен да я сглобя защото не съм много на ясно е тези работи, но все пак от опит глава не боли:)
Ако имам някакви въпроси пак ще те попитам щом казваш че и ти си правил такава и си доволен от нея.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Цветомузика" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Цветомузика" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Общи приказки - Just talking Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети