Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Помощ за стапало за кола на 150-200 W

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост

МнениеПуснато на: Съб Сеп 11, 2004 22:11    Заглавие: Помощ за стапало за кола на 150-200 W Отговорете с цитат

Моля Ви даите накаква схема на стапало за кола. Значи проблема примен е при захранването. Посаветеваите ме или ми даите някаква схема на захранването. МОЛЯ ВИ. ПОМОГНЕТЕ. Mail-a ми е rufy_1@abv.bg. Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 0:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля и аз търся такива схеми (за захранване в кола на усилватели с двуполярно).
По възможност с данни за импулсните тороиди, който са използвани и да са намираеми по магазините.

Exclamation Най-добре ще бъде ако някой сподели информация от негов личен опит(от подкарана от него схема). Exclamation

МНОООГО ама МНОООГО БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!
Върнете се в началото
hellios
Гост

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 22:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе момчета що не пробвате със захранването предложено от Млад Конструктор и между другото ако някой има отзиви моля да ги сподели.
Върнете се в началото
unknown85
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 1:06    Заглавие: НЕ не пробваите !!! Отговорете с цитат

Млад констуктор схемата ,чесно да ви кажа не съм я правел ,не съм я вийдал как работи !!! Но са ми говорили мноо за нея и все лоши работи!!!НЕ държи едното рамо.Постоянно има спад в 1-то рамо ,а това не е никакдобре за усилватела ако е с 2-полярно захранване!
Манията е импулсно с 2 тороида ама никак не е добре за джоба.
Имам сема с 1 тороид ама не съм я извадил на принтер и незнам как ще я разберете иначе е мноого лесна и не е мноо скъпа ( лесна казвам като изклиучвам тороида -незнам как се навива поне не е описано Sad )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гост

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 17:11    Заглавие: Отговорете с цитат

ДАЙ
Върнете се в началото
rufy
Нов потребител
Нов потребител

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 19:54    Заглавие: Дай Отговорете с цитат

Дай тази схема да видя какво ще излезе, а и ако има и 2 тороида схемата ми я дай ако я имаш на компа пратимия на майла. Ништо 4е е скапичка. rufy_1@abv.bg тожа ми е маила. БЛАГОДАРЯ.
Върнете се в началото
WDW
Активен потребител
Активен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 15, 2004 1:12    Заглавие: Отговорете с цитат

По-долу имаше подобна тема във форума и драснах няколко реда за това захранване на Млад Конструктор!
Схемата става,но трябва да се преработи !!

Върнете се в началото
hawk
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Съб Сеп 18, 2004 9:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте , тази от Мл.конструктор и аз я правих дори си поръчах от тях готови платки и в краина сметка резултата беше 0. Първо не работеше схемата , след това успях да я подкарам почнаха да ми се топят патечките на платката като го натовариш , най-накрая го зарязах то на всеки гармеж 15лв. вътре не се издържа , съвета ми е ако не сте го почнали ... недейте.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Потърси "Помощ за стапало за кола на 150-200 W" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Помощ за стапало за кола на 150-200 W" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети