Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
Цифрова камера Samsung

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Krasy
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 13:12    Заглавие: Цифрова камера Samsung Отговорете с цитат

Решил съм да си купя цифрова камера SAMSUNG VP D305 в магазина Техномаркет Европа ми казаха за нея, че за отношение екстри, качиство и пари е идеална. ТАзи камера има USB и продавача ми каза че през USB свалянето на записа на компютър ставало много бавно и е по добре да си купя платка за компютъра с интерфейс IEEE1394 out и така щяло да стане значително по-бързо. Тъй като не съм много запознат с тези проблеми, ако има някой който да ми каже дали наистина е така и да ми обясни ще съм му много благодарен !!!
Върнете се в началото
peterhr
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 15:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Досега не съм виждал камера която може през USB-то да прекарва видео сигнал (въпреки че много слушах как ще излязат такива с USB 2.0 и ще настане рая Laughing ).

Карта 1394 струва 20-30лв в зависимост от магазина и +-ДДС.
Кабел 7-8лв.

Има програмки от сорта на DVIO, VideoExpress, DVapp и други с които можеш да си прехвърлиш видеото от камерата към компютъра. След това с VirtualDub компресираш и става готино.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
krasy
Гост

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 10:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Купих си камерата през IEEE 1394 свалям на компютъра записа но той става много голям Shocked защото не е компрсиран в AVI формат. Как да го компресирам за да стане около 700 MB.
Има ли някаква по лесна технология за свалянето на цифров запис от камера на нормале AVI файл.
Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете !!! Smile
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Вто Сеп 14, 2004 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

С virtualDub се компресира най-лесно и бързо.

Отиди тук: http://www.videohelp.com/
и търси ръководство как да компресираш с VirtualDub. Има много варианти към XVID, DivX и т.н.
Върнете се в началото
guest
Гост

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2004 21:00    Заглавие: AVI to VCD Отговорете с цитат

Svalqsh prez 1394 ot kamerata v AVI format ili DV posle go kompresira6 kato VCD i ako ti e dostatychno dobro PC stava
Върнете се в началото
guest
Гост

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2004 21:01    Заглавие: AVI to VCD Отговорете с цитат

Svalqsh prez 1394 ot kamerata v AVI format ili DV posle go kompresira6 kato VCD i ako ti e dostatychno dobro PC stava
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Чет Окт 14, 2004 21:03    Заглавие: Re: Цифрова камера Samsung Отговорете с цитат

Svalqsh prez 1394 kato DV i posle kompresirash v VCD . Ako ti e dobro PC shte stane
Върнете се в началото
Потърси "Цифрова камера Samsung" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "Цифрова камера Samsung" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Обща електроника - General Electronics Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети