Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
14" TV -informacia

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ktk2000
Нов потребител
Нов потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 14:18    Заглавие: 14" TV -informacia Отговорете с цитат

Zdraveite,
Ot malak grad sam i nqmam kogo da pitam zatova se obra6tam kam vsi4ki za informacia.Kakav TV 14" +TELETEX da si kypq do 200 lv?Orientirvat me kam NEO , no 4eta za problemi s nqkoi modeli.Blagodarq Vi za pomo6ta!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kotzev
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Lovech

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 16:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен всичко е до късмет.Може да купиш реномирана марка за много пари и пак да береш ядове.Все пак дано ти отговори някой от колегите които ги поддържат защото при мен идват извънгаранционни а закупените са още в гаранция и лично аз нямам поглед върху тях. Пожелавам ти успех.
Върнете се в началото
omegata
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: gabrovo

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 16:38    Заглавие: Отговорете с цитат

телевизора е на късмет като жената хващаш един за ушите и какъвто ти е късмета все пак едно от мен вземи си марка която си чувал от много години разни марки дето се напръкнаха в последно време не са май много за предпочитане много познати си купиха и стана от кашона
пак в кашона и в сервиза че съвета ми е смело в магазина и купуваш
пък каквото стане
Върнете се в началото
chenkete
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Севлиево

МнениеПуснато на: Чет Сеп 09, 2004 19:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Относно телевизора до 200лв. според мен имате 2 варианта.
1. Купувате си един "боклук" за 120лв от метро с 2 години гаранция с неизвестна марка и стискате палци да имате касмет с него и да не се разваля.
2. Купувате си телевизор на старо. За тези пари може да си намери нещо проблизително добро.(пак опира малко до касмет и до минимални познания).
лично аз бих предпочел едно сони втора употреба отколкото едно НЕО или нещо подобно.
Върнете се в началото
alexandro28
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами не знам ,аз лично купих преди година и половина на бившата си жена едно 29 инчово НЕО с идеята ,че ще бере ядове с него ,само че уви тв-то работи безотказно,а за втората употреба колегите знаят много добре ,няма какво да се заблуждаваме -тв ,минало вече през ръцете ни ,не го считам аз за безпроблемен телевизор ,работещ със испанско или китайско ТХО например или друг елемент -менте ,така е за съжаление ,аз лично бих купил за себе си само чисто нов тв,въпрос на късмет е ,нима Сони не дефектира ???? до 200лв купи си нещо новичко ,каквото и да е ,каквото ти харесва ,пък ако си късметлия и години ще работи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Yahoo Messenger
Krasy
Гост

МнениеПуснато на: Пет Сеп 10, 2004 13:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично имам 14" NEO от 7-8 месеца и за сега работи идеално, да чукна на дърво. Имам и 29 " SONY на 2 години и когато го купих на втората седмица се развали и го карах на сервиз. Тъй че не се знае нищо. Купувай нов ТВ и се надявай да работи пък и нали имат 2-3 години гаранция. Ако се разваля все ще го оправят за 2 години и ще се закрепи !!!
Върнете се в началото
tvpetrov
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Казанлък

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 16:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Хората отдавна са казали"ХВАЛИ СТАРО,КАРАЙ НОВО" ,така че и АЗ като повечето от колегите тук ще те посъветвам да си купиш нов телевизор.С голямата гаранция,която ще ти дадат риска за Теб е нищожен,а пък дори и да се повреди нали и такива като нас хляб трябва да ядат,така че,пожелавам ти късмет!
П.Петров
Върнете се в началото
Noel
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Пловдив Skype - Noel1960

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 16:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Присъединявам се към казаното в по горния пост.Вземи си нов телевизор сега поне са евтини.По статистиката която водя , компромисно решение между цена и посещаемост на сервиза ми водят Goldstar , LG това са телевизорите идвайки най малко в рамките до 6-8 година на второ място са Vestel , Watson.Те са с по ниска цена и малко по висока посещаемост.Така че ...бъркай в торбата и каквото хванеш Smile
Успех!
GOSHO
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Варна - с.Тополи

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен гледай да не хванеш Samsung Very Happy . Иначе и аз съм с добри впечетления от LG.
Върнете се в началото
wesko dilow
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: гр.Враца

МнениеПуснато на: Нед Сеп 12, 2004 22:31    Заглавие: 14'' TV Отговорете с цитат

И моето мнение е за нов LG , DAEWOO,но не и SAMSUNG.Корейските тв. за мен са идеално отношение между цена и качество.Специално за DAEWOO МОГА ДА ТИ КАЖА,ЧЕ СЕ ПРОИЗВЕЖДАХА В НАШИЯ ГРАД ВРАЦА И ИМАМ НАБЛЮДЕНИЕ ВЪРХУ ОТКАЗИТЕ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ 10 ГОДИНИ И С ГОЛЯМО УВАЖЕНИЕ КЪМ ФИРМАТА МОГА ДА КАЖА-ТОВА Е ТЕЛЕВИЗОРА ЗА СРЕДНИЯ БЪЛГАРИН.В МОЯТ СЕРВИЗ ТАЗИ ФИРМА ИДВА МНОГО РЯДКО ЗА РЕМОНТ И ТО ОТ ЗАПАДНА ЕВРОПА,ДЕТО НЕ СЕ ГАСЯТ С ГОДИНИ ОТ МРЕЖАТА.Послушай ме и си вземи този тв.Ако се счупи за 4-5г. аз ще ти го ремонтирам безплатно,стига да не е от гръм или токов удар!Желая ти успешен избор!.
Върнете се в началото
Потърси "14" TV -informacia" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "14" TV -informacia" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Ремонти (на битова електроника)- Electronic equipment repairs Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети