Форум за електроника Форуми Форум за електроника

Форум за електроника
Български форум за електроника, ремонти, схеми, документация

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ГрупиГрупи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Service Manual Search :   Enhanced by: Jabse.com : българската търсачка
siemens C62 смяна на кабел

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
grigor
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 05, 2006 9:50    Заглавие: siemens C62 смяна на кабел Отговорете с цитат

Здравеите кажете ми моля как се разглобява свивката на C62 за да сменя лентовия кабел между дисплея и клавиатурата Rolling Eyes Благодаря предварително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ilian_cho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: dupnitca

МнениеПуснато на: Съб Авг 05, 2006 15:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако е това което си мисля, става въпрос за кабелчето на самия дисплеи и то върви барабар с дисплея. Вие какво искате да сменявате?
Върнете се в началото
Гост

МнениеПуснато на: Съб Авг 05, 2006 17:57    Заглавие: Отговорете с цитат

телефона е згъваем, между клавиатурата и другата част минава кабел които се намира в свивката, разглобил съм целия телефон взел съм нов кабел и го пробвах телефона работи вече, но немога да отворя свивката мевду дисплея и клавиятурата като го напъна имам чувството, че ще се строши. Някои, ако е отварял такова чудо моля да ми помогне.Дано разбрахте какво искам да кажа Rolling Eyes етои и телефона http://mobibg.com/index.php?what=mobile&model=95
Върнете се в началото
Ivailosp
Опитен потребител
Опитен потребител

МнениеПуснато на: Съб Авг 05, 2006 23:56    Заглавие: Отговорете с цитат

това е CF62, а не С62 като за начало - не си спомням много добре, но мисля, че имаше панта от едната страна, която първо трябва да натиснеш, за да извадиш механизма
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ilian_cho
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: dupnitca

МнениеПуснато на: Нед Авг 06, 2006 19:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е сименс CF62 а не С62. Този телефон има панта, гледан отгоре от лявата страна. Отваря се като се натисне(пантата трябва да влезе навътре) тази панта.
Върнете се в началото
mishomvp
Опитен потребител
Опитен потребител

Местожителство: Златоград

МнениеПуснато на: Пон Авг 07, 2006 9:04    Заглавие: Отговорете с цитат

ilian_cho написа:
Това е сименс CF62 а не С62. Този телефон има панта, гледан отгоре от лявата страна. Отваря се като се натисне(пантата трябва да влезе навътре) тази панта.

Тези дни ще снимам как се разглобява Smile Имам един такъв и ще му направя една фото сесия Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Потърси "siemens C62 смяна на кабел" в магазин за електроника Pulsator.bg : БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА над 90 лв.

Покажи мнения от преди:   
Потърси "siemens C62 смяна на кабел" в Интернет

Създайте нова тема   Напишете отговор    Форум за електроника Форуми -> Мобилни комуникации - Mobile communications Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Към:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети